تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


سوژه‌های ماه عسل 92 معمولی است! + عکس

سوژه‌های ماه عسل 92 معمولی است! + عکس

سوژه‌های ماه عسل 92 معمولی است! + عکس

مجید یوسفی که سال گذشته تهیه‌کنندگی برنامه «ماه عسل» را با اجرای علی ضیاء بر عهده داشت،‌ درباره‌ی این برنامه اظهار کرد: سال گذشته با وجود فشارهایی که از بیرون و خود برنامه داشتیم، برنامه مخاطبان خودش را داشت و حتی بیش از سال‌های قبل دیده شد.

وی همچنین درباره سوژه‌های امسال «ماه عسل» گفت: سوژه‌ها، سوژه‌هایی معمولی است اما خود احسان علیخانی ظرفیت‌ها و توانایی‌هایی دارد که می‌تواند از سوژه‌ خوب یک برنامه خوب بسازد.

مجید یوسفی از سختی‌های ساخت برنامه «ماه عسل» در سال گذشته گفت و توضیح داد: کار کردن با برنامه‌ای که هر روز متفاوت جلوی دوربین می‌رود، سخت و در عین حال جذاب است و علی ضیاء هم تلاش کرد به عنوان مجری سبکی از خود ارائه دهد و موفقیت نسبی داشت اما با وجود فشارهای که از بیرون و درون برنامه برای ما ایجاد شد، تجربه بسیار خوبی بود؛ حتی مخاطبان آن بیشتر از سال‌های قبل «ماه عسل» بود و احساس خوبی داشتم.

وی ادامه داد: هر برنامه‌ای موفقیت کسب کند، طبیعی است که حضور در آن را ادامه داد. دوست داشتم امسال هم برنامه «ماه عسل» را بسازم اما قطعا علیخانی با طرح جدیدتری آمده بود و شبکه تاکید داشت که خودش کار کند.

ماه عسل

یوسفی همچنین درباره‌ برنامه امسال «ماه عسل» اظهار کرد: سوژه‌ها، سوژه‌های معمولی است اما خود احسان علیخانی ظرفیت‌ها و توانایی‌هایی دارد که می‌تواند از سوژه خوب یک برنامه خوبی بسازد؛ البته این برنامه دکور خوبی نیز دارد و به لحاظ ظاهری سر و شکل مناسبی دارد که می‌تواند مخاطب را جذب کند.

این تهیه‌کننده همچنین در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با بیان اینکه صرف نظر از اینکه چه کسی این برنامه را کار می‌کند دوست دارد هویت آن حفظ شود،‌ گفت: این برنامه مخاطب خاص خودش را دارد از طرفی مخاطبان مایلند برنامه به بهترین شکل ساخته شود فرقی نمی‌کند اجرای آن را علی ضیاء بر عهده بگیرد یا احسان علیخانی بلکه باید بتواند فضای خوبی بسازد امیدوارم برای برنامه امسال این اتفاق بیفتد.

این تهیه‌کننده تاکید می‌کند: خیلی سخت است برنامه‌ای بسازی که 30 شب موضوعات متنوعی داشته باشد و جذابیت خودش را حفظ کند از طرفی حاشیه‌هایی که بیرون از برنامه وجود دارد، سختی‌های کار را دو چندان می‌کند.

او در پایان گفت: سال گذشته احساس خوبی داشتم که «ماه عسل» را کار کردم و علت آن هم دو مساله بود؛ یکی خود برنامه «ماه عسل» که دوستان خوبی مثل فرزاد حسنی‌، حسن جوهرچی و خود احسان علیخانی در آن زحمت کشیده‌اند و برنامه را به یک برنامه بِرند تبدیل کردند و دیگر اینکه چون ویژه ایام رمضان بود دوست داشتم برنامه را کار کنم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017