تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ اسفند , ۱۳۹۶


سومین آلبوم موسیقی ادل عرضه شد + عکس

سومین آلبوم موسیقی ادل عرضه شد + عکس

سومین آلبوم موسیقی ادل

سومین آلبوم موسیقی ادل با عنوان «۲۵» از ۲۰ نوامبر به بازار موسیقی عرضه و بلافاصله تبدیل به یکی از پرفروش‌ها شد.

«ادل» نیامده رکورد شکست

آلبوم تازه ادل خواننده بریتانیایی ادل به نام «۲۵» در روز نخست عرضه به بازار موسیقی آمریکا با استقبال خوب هواداران روبه‌رو شد، به گونه‌ای که ۹۰۰ هزار نسخه از آن در فروشگاه آی‌تیونز به فروش رسید. خبرگان صنعت موسیقی پیش‌بینی می‌کنند که این آلبوم در مدت یک هفته ۲٫۵ میلیون نسخه فروش داشته باشد و رکورد فروش گروه انسینک را بشکند. گروه موسیقی انسینک برای مدت زمانی طولانی رکورددار فروش بیش‌ترین آلبوم موسیقی در یک هفته بوده است.

انسینک سال ۲۰۰۰ اولین آلبوم خود به نام «No Strings Attached» را به بازار عرضه کرد، و دو میلیون و ۴۱۶ هزار نسخه از این آلبوم در مدت زمان یک هفته به فروش رساند.

 ادل

سومین آلبوم موسیقی ادل

قبل از عرضه آلبوم «۲۵» ادل به بازار موسیقی آمریکا، گزارش شده بود که ۳٫۶ میلیون نسخه فیزیکی از این آلبوم در میان فروشندگان توزیع شده است. براساس پیش‌بینی‌ها در هفته نخست عرضه ۱٫۵ میلیون نسخه فیزیکی و ۱ میلیون نسخه دیجیتال آلبوم (یعنی در مجموع ۲٫۵ میلیون نسخه) فروخته خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا «۲۵» می‌تواند بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه در هفته اول فروش داشته باشد؟ و آیا این فروش بالا در هفته‌های دوم و سوم هم تکرار خواهد شد یا نه؟ شاید در نهایت «۲۵» تبدیل به نخستین آلبومی شود که فروش میلیونی خود را پس از هفته اول همچنان ادامه می‌دهد.

«۲۱» نام آلبوم قبلی ادل است که در مجموع ۲۴ هفته غیرمتوالی در صدر جدول ۲۰۰ آلبوم پرفروش بیلبورد ایستاده بود. این بیشترین هفته‌های صدرنشینی یک خواننده زن در بیلبورد است. آلبوم «۲۱» بیش از ۱۱ میلیون نسخه در آمریکا فروش داشت.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017