تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹


سقوط تیر برق روی خودرو سواری + عکس

سقوط تیر برق روی خودرو سواری + عکس

برخورد خودرو سواری با تیر برق در بزرگراه شهید آوینی شكستگی تیر برق و سقوط آن روی خودرو سواری را به دنبال داشت.
به گزارش گروه خواندنی های مشرق به نقل از پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی ساعت 8:16 دقیقه امروز با دریافت خبر رخداد این حادثه از طریق سامانه 125 بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 9 را به محل حادثه در شهر ری، بزرگراه شهید آوینی اعزام كرد كه آتش نشانان در فاصله زمانی كمتر از 2 دقیقه به محل رسیدند.
 
سقوط تیر برق روی خودرو سواری + عکس
عباس زارعی رییس ایستگاه 9 كه در محل حادثه حضور داشت گفت: برخورد خودروی سواری در خط كنار گذر بزرگراه با تیر برق و افتادن آن روی خودرو منجربه آسیب دیدگی شدید راننده و گرفتار شدن وی در اتاق خودرو شده بود.
وی افزود: رخداد این حادثه باعث افتادن سیم های برق روی خودرو و در سطح بزرگراه شده بود كه آتش نشانان بی درنگ با اجرای عملیات ایمن سازی از بروز آتش سوزی احتمالی و خسارت جانی جلوگیری كردند.
وی افزود: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه نجات راننده آسیب دیده را با رعایت اصول ایمنی از خودرو بیرون آوردند و برای اعزام به مركز درمانی به امدادگران اورژانس سپردند و پس از آن با همكاری ماموران شركت برق و بكارگیری جرثقیل تیر برق را از روی خودرو برداشتند و خودرو آسیب دیده را به كناره ایمن بزرگراه انتقال دادند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019