تماس با مدیر
چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹


سفر به مشهد با مناسب ترین بودجه در بهترین هتل ها

سفر به مشهد با مناسب ترین بودجه در بهترین هتل ها

هتل آپارتمان مشهد

در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که به شما نشان می دهد چگونه با صرفه جویی و بودجه ای کم به مشهد سفر کنید. در ادامه به مواردی که باید برای کاهش هزینه های خود، مورد توجه قرار دهید اشاره می کنیم:

انتخاب وسیله سفر

یکی از بیشترین هزینه هایی که باید برای سفر به مشهد صرف شود، هزینه رفت و برگشت است. این هزینه به عوامل زیادی همچون فاصله شهر شما تا مشهد، وسیله ای که برای سفر انتخاب می کنید از جمله: ماشین یا اتوبوس، قطار و.. بستگی دارد، محاسبه این هزینه را به شما واگذار می کنیم.

انتخاب بهترین زمان سفر

انتخاب درست وسیله نقلیه از نظر صرف هزینه در جایگاه دوم قرار دارد ولی می توان با انتخاب بهترین زمان سفر، این هزینه را بسیار پایین آورد. از آنجا که مشهد یکی از بزرگترین شهرهای توریستی- زیارتی به شمار می رود و سالانه پذیرای تعداد بیشماری زائر و مسافر است، انتخاب زمان درست سفر می تواند عامل بسیار مهمی تلقی شود. هزینه های اقامت نیز در ایام مختلف سال، متنوع اند و اصطلاحا به پیک( ایام شلوغ) و غیر پیک( ایام خلوت) تقسیم می شوند.

به چه دوره ای از سال ایام پیک گفته می شود؟

ایام عید نوروز ( تاریخ های ۲ تا ۳ روز آخر اسفند ماه و اول فرودین ماه تا ۷ الی ۱۰ روز پس از آن) تقریبا بیشترین هزینه را خواهید پرداخت. ۷ تا ۱۰ فروردین ماه تا ۱۵ الی۲۰ فرودین با کاهش قیمت در هر اقلامی مواجه خواهیم شد و از حدود ۲۰ فروردین با تخفیف هایی که شامل می شود، هزینه ای را خواهید پرداخت که در زمستان پرداخت می کردید.

ایام تابستان و هزینه هتل آپارتمان مشهد

در این فصل از اوایل تیرماه تا اواسط مهرماه قیمت های اقامت در یک رنج ثابت قرار دارند. این مقدار کمی از ایام عید کمتر است پس اگر شما برای سفر به مشهد بین عید و تابستان مردد هستید و هزینه ها برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد ما تابستان است. در فصل های بعد از اواسط مهرماه تا اوایل آذر ماه، قیمت ها یک درجه سقوط را تجربه می کنند و تخفیفات بیشتری شامل حال مسافران می شود. این تخفیفات همچنین تا آخر آذر به بیترین حد خود می رسند. از اوایل دی ماه تا اواخر اسفند ماه قیمت ها پایین ترین حد خود را تجربه می کنند و یک پله پایین تر از ۲۰ فروردین تا پایان خرداد خواهند بود.

برای این که تصور بهتری از موارد بالا، داشته باشید چند نمونه از مسافرخانه و هتل آپارتمان های مشهد ارزان نزدیک به حرم را برای شما مثال می زنیم. تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. اگر شما نیز جز کسانی هستید که تمایلی به مسافرخانه یا مهمانخانه ندارید، می بایست از قبل به فکر رزرو هتل آپارتمان در مشهد باشید. هتل نیکو مشهد به جرات میتوان گفت نزدیک هتل به ورودی حرم مطهر رضوی می باشد. هتل نیکو مشهد هتل یک ستاره می باشد.

سوئیت ها یا مسافرخانه ها یا هتل آپارتمان های مشهد هرکدام برای اتاق های ۲ تخته، ۳ تخته، ۴ تخته ظرفیت اضافه تا۱ نفر را رایگان حساب می کنند و

 

تعداد زیادی از این سویت ها در فاصله ۵۰۰ متری حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد که با پای پیاده حدود ۸ دقیقه زمان لازم است.

چرا رزرو هتل در نزدیک حرم بهتر است؟

در جواب باید گفت اگر صرفه جویی و هزینه را ملاک خود قرار داده اید، باید بدانید که شاید هتل های دور از حرم ارزان تر باشند اما هزینه رفت و آمد به حرم مطهر و بازار گریبان گیر شما خواهد شد. اگر این نکته را در نظر گیرید، احتمالا رزرو هتل در نزدیکی حرم به صرفه تر خواهد بود. فراموش نکنید با این که حمل و نقل در مشهد بسیار تسریع یافته اما برای تاکسی ها، اتوبوس ها و مترو یا حتی اسنپ باید هزینه زیادی پرداخت کنید. هتل خیام مشهد یکی از هتل های سه ستاره با کیفیت مشهد می باشد که در حاشیه خیابان شیرازی قرار دارد.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019