تماس با مدیر
سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹


سعید راد در کانادا پست چی بوده است

سعید راد در کانادا پست چی بوده است

به گزارش شبکه ایران سعید راد بازیگر قدیمی سینمای ایران که امسال یک فیلم جاده ای خوش ساخت به نام «گیرنده» را در جشنواره داشت به تازگی در گفتگویی از علاقه اش مبنی بر نفر اول بودن صحبت کرده و بر این موضوع تاکید نموده که اگر فوتبال هم کار میکرد، بهترین فوتبالیست ایران می شد! بخشهایی از گفته های راد را به نقل از «بانی فیلم» میخوانید:

برای «دندان مار» تست گریم هم دادم
بنا بود در فیلم «دندان مار» بازی کنم و اتفاقا احمد نجفی با دوربین سوپر 8 با تست گریم از من فیلم گرفت اما شرایط به گونه ای پیش رفت تا من نباشم و کار نکنم. من هم خیلی سریع تصمیم به رفتن گرفتم.

در کانادا پستچی بودم
بی رحم ترین اتوبان دنبا، اتوبانی است به نام فوروان 401 که از تورنتو به مونترال میرود. اتوبانی که مسافت آن 540 کیلومتر است و من چهار سال هر روز صبح در سرمای سخت زمستان کانادا میرفتم و شب این مسیر را برمی گشتم. من در این مدت پستچی بودم و یادم هست وقتی درباره این کار و مسافت با بهروز وثوقی صحبت می کردم، باور نمی کرد.

گاهی اوقات نقشی به من پیشنهاد میشود که مناسب من نیست
اگر شما به دفتر من بیایید 20 سناریو را میتوانم به شما نشان دهم که حداقل شش تایش برای امسال است اما من فقط یکی از آنها را بازی کردم برای اینکه معتقدم روی پرده بودن خیلی ساده است…اما گاهی اوقات نقشی به من پیشنهاد میشود که مناسب من نیست و فقط از من به عنوان یک اسم میخواهند استفاده کنند و من نمیخواهم فقط یک اسم باشم بلکه میخواهم یک بازیگر باشم. من همیشه دوست دارم اول باشم و هیچگاه دوست نداشتم دوم باشم.

آن قدر صبر میکنم تا اول باشم
آن قدر صبر میکنم تا اول باشم و نمیخواهم شخصیتم و نوع نگاهم به جایی برسد که رُل دوم بازی کنم. نه اینکه بگویم رُل دوم بد است نه، شخصیت نگاه من، اول است. من در بولینگ باید قهرمان میشدم. مطمئن هستم اگر در فوتبال هم کار میکردم بهترین فوتبالیست ایران می شدم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019