تماس با مدیر
دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹


سرمربی تیم ملی جوانان آمریکا امید نوازی شد

سرمربی تیم ملی جوانان آمریکا امید نوازی شد

امید نمازی سرمربی تیم ملی جوانان آمریکا شد

 

دستیار سابق کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان آمریکا انتخاب شد.

دو بازیکنی که سابقه بازی در لیگ حر‌فه‌ای فو‌تبا‌لی آمریکا را در کارنامه‌شان دارند به صورت مشترک هدایت تیم ‌ملی جوانان آمریکا را به دست گرفتند. سایت فدراسیون فو‌تبا‌ل آمریکا اعلام کرد برد فریدل(Brad Friedel) به عنوان سرمربی تیم زیر ۱۹ ساله‌های آمریکا و امید نمازی نیز سرمربی تیم ‌ملی زیر ۱۸ سال آمریکا شدند. هر دو مربی در سال‌های اخیر با تیم ‌ملی بزرگسالان آمریکا همکاری‌هایی داشته‌اند.

برد فریدل که فو‌تبا‌لش را از باشگاه کلمبوس کرو(Columbus Crew) آغاز کرد، بیشتر فو‌تبا‌لش را در اروپا سپری کرد. او سال‌ها پیراهن تیم ‌ملی آمریکا را به تن کرد و سه بار هم به همراه تیم ‌ملی آمریکا در جا‌م جها‌نی شرکت کرد.

فریدل مدرک A مربیگری یوفا را اخذ کرده و با تیم‌های جوانان آمریکا و همچنین آکادمی فو‌تبا‌ل تاتنهام(Tottenham Hotspur) کار کرده است. او همچنین به عنوان مفسر شبکه تلویزیونی فاکس اسپورت آمریکا فعالیت می‌کرد.

امید نمازی هم بیشتر به عنوان دستیار سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران مشغول به فعالیت بود. او همچنین دستیار مربی تیم زیر ۲۰ ساله‌های آمریکا نیز بوده است. نمازی دوره کوتاهی هم پیراهن باشگاه نیویورک سیتی(New York City) و ‘مترو استارز’ را نیز به تن کرده بود. او پس از این که دوره بسیار طولانی فو‌تبا‌ل بازی می‌کرد به مربیگری پرداخت.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019