تماس با مدیر
چهارشنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۸


ستارگانی که از کودکی وارد سینما شدند+عکس

ستارگانی که از کودکی وارد سینما شدند+عکس

کریستین بیل که اولین بار در فیلم Empire of the Sun مطرح شد، حالا یکی از داغترین و جذاب ترین ستاره های حال حاضر است.


کریستینا ریچی در فیلم Mermaid به نقش دختر شِر اولین بار جلوی دوربین رفت و در نوجوانی در تعدادی فیلم محبوب مانند Casper بازی کرد و با آغاز جوانی تصمیم گرفت در فیلم هایی جدی تر چون Black Snake Moan بازی کند.


آنا پاکوئین جوان ترین ستاره ای است که موفق به کسب جایزه اسکار شده و امروزه بازیگر سریال موفق True Blood است.


اسکارلت جوهانسون در ده سالگی در فیلم North جلوی دوربین رفت و پس از آن با بازی در The Horse Whisperer نام او را سر زبان ها انداخت. او با بازی در فیلم ‌هایی چون Lost in Translation جایگاه خود را تثبیت کرد.


رایان گاسلینگ در کودکی در برنامه The Micky Mouse Club با افرادی چون جاستین تیمبرلیک، بریتنی اسپیرز و کریستینا آگویلرا همبازی بود و امروزه به یکی از بهترین و خواستنی ترین بازیگران جوان تبدیل شده است.


ران هاوارد کار خود را در کودکی به عنوان یک بازیگر آغاز کرد اما امروزه به یکی از بهترین کارگردان های هالیوود بدل شده و فیلم هایی چون A Beautiful Mind و Frost/Nixon را ساخته.


نیل پاتریک هریس هم بازیگری را از کودکی در فیلم Clara’s Heart شروع کرد و امروزه نه تنها به لطف سریال How I Met Your Mother یکی از محبوب ترین کاراکترهای تلویزیونی تاریخ است، به دلیل قابلیت های اجرا و خوانندگیش از محبوب ترین های برادوی است.


ناتالی پورتمن در سن یازده سالگی در فیلم Leon the Professional بازی کرد و پس از آن نقش هایش را به دقت انتخاب کرد و اعتباری برای خود کسب کرد و سال 2011 برای فیلم Black Swan برنده جایزه اسکار شد.


لئوناردو دی کاپریو بازیگری را از سنین پایین شروع کرد و در نوجوانی در فیلم هایی چون This Boy’s Life و Who’s Eating Gilbert Grape در برابر بازیگرانی چون رابرت دنیرو و جانی دپ نامی برای خود دست و پا کرد و امروزه به یکی از قطب های بازیگری تبدیل شده است.

 


جاستین تیمبرلیک هم مانند رایان گاسلینگ با بازی در The Mickey Mouse Club شهرت پیدا کرد و بعدا با گروه NSync تبدیل به خواننده ای محبوب شد و این روزها با فیلم هایی که بازی کرده اعتباری هم در سینما کسب کرده است .


جوزف گوردون لویت از کودکی در سریال های تلویزیونی بازی میکرد و در اواخر نوجوانی هم در فیلم 10 Things I Hate About You در کنار هیث لجر بازی کرد و سپس به بازی در فیلم های مستقل رو آورد و البته همکاری با کریستوفر نولان وی را به یکی از معروف ترین بازیگران جوان هالیوود تبدیل کرد.


جودی فاستر بازیگری را در سن 3 سالگی آغاز کرد و در 14 سالگی برای بازی در فیلم Taxi Driver کاندید جایزه اسکار شد و در 29 سالگی اولین اسکار خود را کسب کرد و امروزه به یکی از بهترین بازیگران زن تاریخ تبدیل شده است.

 


جف بریجز برای اولین بار در سن 4 سالگی جلوی دوربین رفت و به لطف خانواده اش همیشه در فیلم ها حاضر بوده و در طول 63 سال عمرش 6 بار کاندید جایزه اسکار شده و 1 بار هم آن را تصاحب کرده است.


بازیگر فیلم های هری پاتر با این مجموعه نظر مساعد منتقدان را جلب کرده بود اما بازی وی در فیلم The Perks of Being a Wallflower نشان داد که وی واقعا بازیگری بلد است. او این روزها در فیلم های دارن آرونوفسکی و سوفیا کاپولا بازی می کند.


الیزابت تیلور در 9 سالگی با بازی در فیلم There’s One Born every Minute آغاز کرد و تبدیل به یکی از آیکان ها و اسطوره های سینما و یکی از زیبا ترین زنان تاریخ شد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019