تماس با مدیر
شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹


ستاره های هالیوود و ورزشکان معروف که با هم ازدواج کردند

ستاره های هالیوود و ورزشکان معروف که با هم ازدواج کردند

ستاره های هالیوود و ورزشکان

در میان این زوج ها زوج ورزشکار و ستاره بسیار معروفی همچون دیوید و ویکتوریا بکهام هم دیده می شوند که ۱۴ سال است ازدواج کرده اند و بر مشکلاتی که اغلب زوج های معروف با آنها مواجهند غلبه کرده اندو هنوز با هم هستند.

۱٫ وین گرتسکی و جانت جونز – دارایی خالص ترکیبی: ۲۰۰ میلیون دلار

وین گرتسکی و جانت جونز

این دو ۲۵ سال است که ازدواج کرده اند و ۵ فرزند به نام های پائولینا، اما، تای، تریستان و تروور دارند. وین گرتسکی بازیکن حرفه ای سابق هاکی روی یخ کانادا است. او بیش از ۲۰ فصل در لیگ ملی هالی برای ۴ تیم بازی کرد و در سال ۱۹۹۹ بازنشسته شد.

بزرگترین دستاوردهای او جایزه ورزشکار سال و جایزه ورزشکار مرد سال از سوی آسوشیتد پرس بوده است.

جانت ماری گرتسکی که بیشتر با نام جانت جونز شناخته می شود، هنرپیشه آمریکایی است. اوج حرفه ای او در دهه هشتاد و نود با فیلم هایی مانند Annie، Staying Alive و Snow White Live بوده است. این زوج جمعاً ۲۰۰ میلیون دلار ثروت دارند.

۲٫ اندی رادیک و بروکلین دِکر – دارایی خالص ترکیبی: ۳۴ میلیون دلار

اندی رادیک و بروکلین دِکر

اندی رادیک و بروکلین دکر در آوریل ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند. این زوج هنوز فرزندی ندارند. اندی رادیک تنیسور آمریکایی شماره یک سابق دنیاست که حالا بازنشسته شده است.

بروکلین دنیل دکر، مدل و هنرپیشه آمریکایی است و مهمترین و معروف ترین حضور او، مدلینگ برای مجله Sports Illustrated بوده است. این زوج مجموعاً ۳۴ میلیون دلار دارایی خالص دارند که آنها را در لیست ده زوج برتر ورزشکار-ستاره با بیشترین دارایی خالص قرار می دهد.

۳٫ تونی رومو و کندیس کرافورد – دارایی خالص ترکیبی: ۵۵ میلیون دلار

تونی رومو و کندیس کرافورد

تونی رومو و کندیس کرافورد در مه ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند و حالا یک پسر دارند. البته اخیراً اعلام کرده اند که فرزند دیگری در راه دارند.

تونی رومو بازیکن حرفه ای فوتبال است و برای تیم دالاس کابویز در لیگ فوتبال ملی، بازیکن خط حمله است. او اصالتاً کالیفرنیایی است.

کندیس کرافورد ملکه زیبایی آمریکا و گزارشگر تلویزیون بوده است. یکی از دستاوردهایش برنده شدن در مسابقه ملکه زیبایی میزوری آمریکا در سال ۲۰۰۸ بوده است. این مادر ۲۶ ساله اهل تگزاس است. تونی و کندیس جمعاً ۵۵ میلیون دلار ثروت دارند.

۴٫ لامار اودوم و کلوئی کارداشیان – دارایی خالص ترکیبی: ۶۷ میلیون دلار

لامار اودوم و کلوئی کارداشیان

این دو در سپتامبر ۲۰۰۹ ازدواج کردند و جمعاً بیش از ۶۷ میلیون دلار ثروت دارند. لامار جوزف اودوم بازیکن حرفه ای بسکتبال است که آخرین بار برای لوس آنجلس کلیپرز بازی کرده است.

او اهل نیویورک است و دو فرزند از لیزا مورالز دارد. کلوئی کارداشیان یک شخصیت تلویزیونی است که بیشتر با مجموعه Keeping Up with the Kardashians و به عنوان خواهر کیم کارداشیان مشهور شناخته می شود.

کلوئی زاده سال ۱۹۸۴ در لوس آنجلس است و به بازیگری، نویسندگی، گویندگی و کسب و کار می پردازد. با این حال، این زوج جوان اخیراً از هم جدا شده اند و بر سر اعتیاد به مواد مخدر و خیانت چندین باره لامار به کلوئی دعوا دارند.

۵٫ کارملو آنتونی و لالا واسکز – دارایی خالص ترکیبی: ۶۹ میلیون دلار

 کارملو آنتونی و لالا واسکز

این دو نفر در جولای ۲۰۱۰ ازدواج کردند. آنها در دسامبر ۲۰۰۴ نامزد کرده بودند و ۶ سال طول کشید تا ازدواج کنند.

علیرغم آنکه سه سال است ازدواج کرده اند هنوز فرزندی ندارند. کارملو آنتونی که با نام “ملو” شناخته می شود، بازیکن حرفه ای بسکتبال است و در حال حاضر برای نیویورک نیکز در NBA بازی می کند. آلانی واسکز یا لالا واسکز، شخصیت تلویزیونی، هنرپیشه و دی جی آمریکایی است و اهل بروکلین نیویورک است.

او ۵ سال از شوهرش بزرگتر است. لالا و کارملو جمعاً ۶۹ میلیون دلار دارایی خالص دارند.

۶٫ جف گوردون و اینگرید وانده بوش – دارایی خالص ترکیبی: ۱۵۰ میلیون دلار

جف گوردون و اینگرید وانده بوش

جف گوردون و اینگرید وانده بوش هفت سال است که ازدواج کرده اند و دو فرزند به نام های لئو بنجامین و اِلا سوفیا دارند.

جف گوردون راننده حرفه ای مسابقات اتومبیل رانی است. او ۴۲ سال دارد و در مسابقات NASCAR راننده اتومبیل شورلت SS به شماره ۲۴ برای هندریک موتورز بوده است. اینگرید هنرپیشه و مدل مشهور بلژیکی است. یکی از بزرگترین دستاوردهای او بردن جایزه مدل برگزیده سال ۱۹۹۰ و بازی در فیلم سینمایی “تاکسی” است.

۷٫ نامدی اسوموآ و کری واشینگتن – دارایی خالص ترکیبی: ۱۰ میلیون دلار

نامدی اسوموآ و کری واشینگتن

نامدی اسوموآ و کری واشینگتن اخیراً در سال ۲۰۱۳ ازدواج کرده اند. این زوج جوان منتظر تولد اولین فرزندشان هستند. نامدی بازیکن فوتبال آمریکایی است و برای لیگ فوتبال ملی به عنوان کرنر بک بازی می کند. کری ماریسا واشینگتن هنرپیشه آمریکایی است که با نقش اول سریال آمریکایی Scandal معروف شد. این دو مجموعاً ثروتی بالغ بر ۱۰ میلیون دلار دارند.

۸٫ دیوید و ویکتوریا بکهام – دارایی خالص ترکیبی: ۳۴۵ میلیون دلار

دیوید و ویکتوریا بکهام

این زوج احتمالاً مشهورترین زوج ورزشکار-ستاره در دنیا هستند که در جولای ۱۹۹۹ ازدواج کردند. آنها ۱۴ سال است که ازدواج کرده اند و همیشه در مرکز توجه همگان بوده اند و به اندازه خانواده سلطنتی انگلستان شهرت دارند. مردم به آنها لقب داده اند و ویکتوریا را Posh (باکلاس و شیک) صدا می کنند و به دیوید می گویند Becks. این زوج چهار فرزند به نام های رومیو، بروکلین، کروز و هارپر دارند.

دیوید رابرت جوزف بکهام یا “بکز” بازیکن سابق فوتبال انگلستان است. او یکی از مشهورترین چهره های دنیای فوتبال است و در اوج حرفه فوتبالش برای منچستر یونایتد، رئال مادرید و پاریس سن ژرمن بازی کرده است. او زاده مه ۱۹۷۵ در لندن است.

ویکتوریا کارولاین بکهام، خواننده سابق گروه Spice Girls که به او Posh Spice هم می گویند، مدل، طراح مد و تاجر است که متولد آوریل ۱۹۷۴ در هارلو است. این دو جمعاً ثروتی بالغ بر ۳۴۵ میلیون دلار دارند.

۹٫ تام بریدی و جیزل باندچن – دارایی خالص ترکیبی: ۴۱۰ میلیون دلار

تام بریدی و جیزل باندچن

ًمشهورترین و ثروتمندترین زوج ورزشکار-ستاره دنیا، تام بریدی و جیزل باندچن نام دارند که مجموع دارایی خالص آنها ۴۱۰ میلیون دلار است. آنها ۴ سال است که ازدواج کرده اند و دو فرزند به نام های ویوین لیک و بنجامین دارند.

توماس ادوارد پاتریک بریدی جونیور که اغلب به او تام بریدی می گویند، بازیکن فوتبال آمریکایی است. او بازیکن خط حمله نیوانگلند پتریوتز در لیگ فوتبال ملی است.

او پسری شش ساله به نام جان از همسر قبلی اش دارد. جیزل کارولاین باندچن بریدی که با نام جیزل باندچن شناخته می شود، مدل مستعد برزیلی است. او اخیراً سفیر حسن نیت پروژه محیط زیست سازمان ملل هم شده است. او زاده جولای ۱۹۸۰ در برزیل است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019