تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹


ستاره مجلات مستهجن آمریکا پیروز انتخابات سنا شد + عکس

ستاره مجلات مستهجن آمریکا پیروز انتخابات سنا شد + عکس

از دست دادن کرسی سنا در ایالت ماساچوست شاید بدترین خبر برای باراک اوباما باشد؛ اتقاقی که ممکن است برای رییس‌جمهور سیاه‌پوست آمریکا گران تمام شود.
دموکرات‌های آمریکا کرسی سنای ایالت ماساچوست را به جمهوری‌خواهان واگذار کردند و این بزرگترین شوکی بود که بر دموکرات‌ها طی ماه‌های اخیر وارد شد.
“اسکات براون” نامزد حزب جمهوری‌خواه توانست در یک پیروزی قاطع بر “مارتا کواکلی” نامزد حزب دموکرات فائق آید.
نکته دیگری که مورد توجه روزنامه ایندیپندنت انگلیس قرار گرفته، بررسی سابقه کاندیدای پیروز حزب جمهوری‌خواه آمریکا در این انتخابات بوده است. ایندیپندنت در گزارش خود آورده است که کاندیدای پیروز، سابقه برنده شدن در مسابقه ”مستهجن‌ترین مرد سال” ۱۹۸۲ را نیز در کارنامه خود دارد.

ستاره مجلات مستهجن آمریکا پیروز انتخابات سنا شد + عکس

این روزنامه در گزارش خود آورده است که کسانی که به اسکات براون در انتخابات دیروز رای دادند، شاید نمی‌دانستند تصویر کاندیدایی که قصد جانشینی تد کندی را دارد، به صورت نیمه‌عریان در مجلات مستهجن وجود داشته است.
این روزنامه در ادامه آورده است که اسکات براون در زمان انتشار این عکس در ژوئن ۱۹۸۲ در حال تحصیل در دانشگاه بوستون و در حال گذراندن امتحانات نهایی حقوق بوده است. وی در زمان انتشار چنین تصاویری از خود، حتماً تصور نمی‌کرده که روزی بتواند نماینده مجلس سنا هم بشود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019