تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


ساخت انيميشن لورل و هاردی در فرانسه

ساخت انيميشن لورل و هاردی در فرانسه

انيميشن لورل و هاردی

كمپانی گومانت انیمیشن حقوق رسمی بین‌المللی تهیه و تولید سریالی بر پایه زوج كمدی شناخته‌شده انيميشن لورل و هاردی را خریداری كرد. واحد انیمیشن واقع در لس‌آنجلس این كمپانی فرانسوی، حقوق رسمی فیلم را از كمپانی لری هارمون پیكچرز گرفته است.
تقریبا نیم قرن از زمانی كه لری هارمون پیكچرز و هانا باربرا برای تولید سریال كارتونی اصلی «لورل و هاردی» با هم همكاری كردند می‌گذرد. پیر بلیش از كمپانی گومانت انیمیشن دیروز این خبر را رسما اعلام كرد. گومان مسئولیت سرمایه‌گذاری، تهیه و پخش 78 اپیزود جدید از این سریال كه برای تماشاچیان پنج تا هشت ساله ساخته می‌شود را برعهده دارد.
بلیش گفت: هانا باربرا در سال 1966، 156 اپیزود از این انیمیشن را تولید كرد و طرفداران سراسر دنیا عاشق آن شدند. ما قصد داریم سریالی كاملا جدید با قیافه و طراحی نوینی را برای جهان به ارمغان بیاوریم. كمپانی گومانت انیمیشن كه در سال 2013 كمپانی آلفانیم واقع در لس‌آنجلس را خرید، تهیه‌ و پخش‌كننده صنعت سرگرمی كودكان است و تا به حال بیش از 30 سریال تلویزیونی كودكان و همچنین 800 نیم اپیزود طراحی كرده كه در 130 كشور دنیا از جمله ایالات متحده و ژاپن پخش شده‌اند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019