تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۰


زیباترین مدل های تین ایجر 2016

زیباترین مدل های تین ایجر 2016

مدل های تین ایجر

با توجه به اینکه بخش عظیمی از جامعه ما را افراد جوان تشکیل می دهند، بد ندیدم که در آغاز فصل پاییز، کلکسیونی از جدیدترین و زیباترین مدل های تین ایجر را به نمایش بگذاریم.

در زبان انگلیسی به سنین سیزده تا نوزده سالگی در اصطلاح سن تینیجری گفته می شود و آن هم به دلیل teen است که در آخر اعداد سیزده تا نوزده در انگلیسی آورده می شود. مدل های لباس این دسته از افراد که در جامعه به عنوان تیپ تینیجر شناخته می شوند متفاوت از افراد دیگر جامعه است و اغلبا جزو لباس های اسپرت شناخته می شود و از دسته لباس های مجلسی جدا می شود. حتی آرایش این دسته از افراد و استفاده از اکسسوری و یا عطر مورد علاقه شان متفاوت است.

مدل تینیجری از کی و کجا باب شد؟

در ابتدا شرکت های تولید کننده لباس، این دسته بندی را بر اساس ایده های روانشناسانه در خصوص اقشار مختلف گروه های سنی به و جود آوردند. در ابتدای کار، تنهاتقسیم بندی های قدیمی و طبقاتی مطرح بود. همان تقسیم بندی های دوران ویکتوریایی که جامعه را بر اساس سطح در آمد و داشته های اقتصادی تقسیم بندی می کرد، اما پس از گذشت زمان و به خصوص بعد از جنگ جهانی دوم دیگر آن تقسیم بندی های گذشته کافی نبود. قشر های مختلف مردمی نیاز های متفاوتی داشتند و بازار رقابت برای شرکت های تولیدی بسیار سخت تر از گذشته شده بود دیگر ترفند های قدیمی جواب گوی بازار رقابتی نبود و بنابراین صاحبان سرمایه و نیروی کار برآن شدند تا بازار مصرف جدیدی را برای خود به وجود بیاورند. این بود که به سوی نولید برای اقشار و گروه های سنی مختلف رفتند و با توجه به گروه سنی افراد دست به تولید لباس های مناسب آن سن زدند

مدل های تین ایجر

 

مدل های تین ایجر 2016

 

مدل های تین ایجر پاییزی

 

جدید ترین مدل های تین ایجر

 

مدل های تین ایجر زنانه

 

مدل های تین ایجر دخترانه

 

مدل های تین ایجر فرانک ابراهیم پور

مدل های تین ایجر فان پاتوق

 

مدل های تین ایجر فرانک ابراهیمپور

 

مدل های تین ایجر امسال

 

مدل های تین ایجر 95

 

زیباترین مدل های تین ایجر

 

مدل های تین ایجر جدید

 

مدل های تین ایجر دختران ایرانی

 

مدل های تین ایجر مد روز

 

مدل های تین ایجر سفید

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019