تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۹ آذر , ۱۳۹۸


زورگيري از دختران با ماشین شاسی بلند+تصاوير

زورگيري از دختران با ماشین شاسی بلند+تصاوير

سرهنگ اقبال اماني با اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستاي شکايت چند تن از هوطنان به ويژه چند خانم در خصوص يک پسر جوان که با خودروي سوزوکي ويتاراي توسط سلاح گرم به زورگيري مي‌پرداخت، اقدامات خود را آغاز کردند.

 
رييس کلانتري ۱۰۲ پاسداران در ادامه اذعان داشت: در اين راستا ماموران با کسب اطلاعات لازم از مالباختگان، در مناطق احتمالي حضور متهم مستقر شده و چهره به دست‌آمده از متهم را به همراه مشخصات خودرو به تمامي واحد‌هاي گشتي اعلام کردند.
 
اين مقام مسئول انتظامي در ادامه اذعان داشت: در اين راستا عوامل واحد گشتي در ساعت ۰۰:۳۰ در خيابان دروس، فردي را داخل خودروي سوزکي که اسلحه‌اي را به سمت يک دختر نشانه رفته بود، مشاهده کردند.
وي در ادامه ابراز داشت: در اين راستا ماموران در حالي که چهره فرد مشاهده شده با مشخصات اخذ شده از متهم برابر بود، با تهديد اسلحه متهم را از خودرو پياده کرده و دختر را از چنگال اين شياد نجات دادند.
سرهنگ اقبال اماني تاکيد کرد: ماموران پس از ضبط اسلحه متوجه قلابي بودن آن شدند، لذا متهم به همراه شاکي به کلانتري انتقال داده شدند.
 
اين مقام مسئول انتظامي خاطرنشان کرد: متهم در کلانتري خود را به هويت “محسن” ۲۴ ساله معرفي کرد و در بازجويي به چندين فقره زورگيري و اخاذي از دختراني که در نيمه‌هاي شب در پارک‌ها و کنار خيابان پرسه مي‌زدند، اعتراف نمود.
 
 
وبگردی
Copyright 2007 - 2019