تماس با مدیر
جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸


زن سارق را شناسایی کنید +عکس

زن سارق را شناسایی کنید +عکس

زن سارق

زن سارق را شناسایی کنید +عکس

 مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از مردم خواست تا زن جوانی را که به همراه همدستانش اقدام به سرقت می‌کرد را شناسایی کنند.

در اواخر تیرماه امسال مرد میانسالی با مراجعه به کلانتری 148 انقلاب به مأموران اعلام کرد که خودرو شخصی‌اش، زمانی که در کنار خیابان پارک بود، مورد سرقت داخل خودرو قرار گرفت و سارق یا سارقان اقدام به سرقت اموال وی از جمله مدارک شناسایی، گوشی تلفن‌همراه و همچنین عابربانک حاوی رمز ورود کرده‌اند و با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت داخل خودرو ” و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه 6 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، مالباخته با مراجعه به پایگاه سوم پلیس آگاهی اظهار داشت که سارقان اقدام به برداشت از حساب عابربانک وی کرده‌اند، بلافاصله محل برداشت از حساب، در یکی از طلافروشی‌ها واقع در مرکز شهر تهران مورد شناسایی قرار گرفت و کارآگاهان با مراجعه به طلافروشی و بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی تصویر خانم جوانی شدند که با استفاده از عابربانک مالباخته، اقدام به خرید یک رشته گردنبند و پلاک کرده بود.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به شناسایی تصویر این زن جوان به عنوان یکی از متهمان پرونده، دستور انتشار بدون پوشش تصویر وی – جهت شناسایی – از سوی دادیار صادر شد. کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر این خانم جوان شدند هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، محل سکونت یا محل‌های تردد وی را از طریق شماره تماس 21865667 در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019