تماس با مدیر
دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸


زن سارق بازار تهران را شناسایی کنید + عکس

زن سارق بازار تهران را شناسایی کنید + عکس

در پی مراجعه زن جوانی در تاریخ هفتم تیرماه سال‌جاری به کلانتری ۱۱۳ بازار و اعلام اینکه در پاساژ رضا کیف حاوی عابربانکش توسط فردی به سرقت رفته و سارق نیز اقدام به برداشت مبلغ سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان وجه نقد داخل آن کرده است، بررسی پرونده در دستورکار کارآگاهان قرار گرفت که با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۱۲ تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به پایگاه هفتم پلیس آگاهی، زن مالباخته در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در ساعت ۱۳: ۳۰ روز ششم تیرماه برای خرید روسری به مغازه‌ای در پاساژ رضا رفته و پس از انتخاب و خرید روسری، با استفاده از عابربانک اقدام به پرداخت پول روسری کرده اما زمانی که به خانه بازگشته، متوجه شده کیف پولش که عابربانک را در آن گذاشته بود گمشده که با تصور اینکه کیف را در مغازه جا گذاشته‌، به سرعت به پاساژ برگشته اما صاحب مغازه روسری فروشی از موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرده و عنوان داشته که کسی کیف‌پولی به او تحویل نداده که فردای آن‌ روز با مراجعه به بانک قصد باطل کردن شماره حساب عابربانکش را داشته که متوجه شده مبلغ سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از داخل حسابش برداشت شد.

مالباخته در پاسخ به این سؤال کارآگاهان که آیا رمز عابربانک خود را روی کارت نوشته یا خیر؟ به کارآگاهان گفت: رمز عابربانک را روی کارت یادداشت نکرده اما زمانی که قصد پرداخت پول روسری را داشته به علت شلوغی مغازه، رمز عابربانک را با صدای بلند در اختیار مغازه‌دار گذاشت.

با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان با بررسی حساب متعلق به مالباخته محل برداشت مبلغ مسروقه را شناسایی کردند که با شناسایی محل برداشت پول از حساب مالباخته در یک مغازه طلافروشی واقع در خیابان ۱۵ خرداد ـ بازار زرگر‌ها، کارآگاهان در مراجعه به این محل و انجام تحقیقات اطلاع پیدا کردند که زن جوانی حدودا ۳۰ ساله پس از سرقت عابربانک متعلق به مالباخته، با توجه به اطلاع داشتن از رمز عابربانک که آن‌ را با استفاده از بی‌احتیاطی مالباخته در اعلام بلند رمزعابربانک به‌ دست آورده بود، در مراجعه به مغازه طلافروشی اقدام به خرید یک سرویس طلا برای خود کرد.

کارآگاهان پایگاه هفتم در ادامه تحقیقات خود و با بهره‌گیری از تصاویر به‌ دست آمده از دوربین‌های مداربسته بانکی تصویر زن جوانی را شناسایی کردند که اقدام به خرید سرویس طلا با استفاده از عابربانک مسروقه کرده بود که مالباخته نیز پس از مشاهده تصاویر به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته اقدام به شناسایی تصویر خریدار سرویس طلا به عنوان یکی از زنان حاضر در مغازه روسری فروشی ـ در پاساژ امام رضا (ع) ـ کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکر استقامتی، رییس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تصاویر به‌دست آمده از متهم و به منظور شناسایی و دستگیری وی، دستور انتشار بدون پوشش وی به اتهام سرقت و جیب‌بری از سوی بازپرس پرونده صادر شد.

وی گفت: کلیه شهروندانی که تصویر این زن را شناسایی کرده و اطلاعاتی در خصوص مخفی‌گاه یا هویت وی در اختیار دارند، هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۴۷۹۶ در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019