تماس با مدیر
شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹


زندگي تاسف بار يک مدل آمریکایی پس از اعتياد +عکس

زندگي تاسف بار يک مدل آمریکایی پس از اعتياد +عکس

“جائل استراس” برنده رقابت “مدل بعدي امريکايي” بود اما اعتياد به شيشه زندگي او را به کلي تغيير داد.اين مدل 28 ساله اعتياد شديدي به مصرف شيشه دارد و اکنون مدت 5 سال است که بي خانمان است و در…

 آپلود سنتر

“جائل استراس” برنده رقابت “مدل بعدي امريکايي” بود اما اعتياد به شيشه زندگي او را به کلي تغيير داد.
اين مدل 28 ساله اعتياد شديدي به مصرف شيشه دارد و اکنون مدت 5 سال است که بي خانمان است و در کنار خيابانها به صورت کارتن خواب زندگي ميکند .اين در حالي است که در سال 2005 او در رقابت “مدل بعدي امريکايي” حضور داشت و برنده اين رقابت شده و اينگونه به دنياي مد معرفي شد.
“جائل استراس” اکنون با حضور در يک برنامه تلويزيوني درخواست کمک کرده است و ميخواهد براي هميشه از اين اعتياد خلاص شود . گفته ميشود او زمان حضور در آن برنامه هم معتاد بوده و به تازگي اعتياد را شروع کرده بود و خيلي ها معتقد هستند که به همين دليل نبايد به او اجازه شرکت در رقابت داده ميشد.
يک مدل معروف که نامی از وی گفته نشده است در اين رابطه ميگويد: با ديدن مصاحبه او شوکه شدم ، اما اعتقاد دارم “جائل” کار خوبي را انجام داد چرا که بسیاری از مردم این برنامه را دیده اند و بیان زندگي رغت بار او میتواند خیلی ها را به خود آورد تا بتواند زندگی شان را عوض کنند.
“جائل” در سن 22 سالگي يک مدل معروف و فوق العاده بود که در زمان حضور در رقابتها داوران را به شدت تحت تاثر قرار داده بود اما حالا بايد براي زنده ماندن با اعتياد مبارزه کند. خانواده اش بارها به او کمک کردند تا اعتيادش را ترک کند اما هرگز موفق نبودند او اخيرا به دلیل از دست دادن يکي از نزديکترين دوستانش به خاطر سوء مصرف مواد از تصميم گرفت شيشه را ترک کند و براي همين درخواست کمک کرد.
در حال حاضر يک پزشک به نام دکتر پيل به صورت داوطلبانه به او کمک ميکند تا بتواند به زندگي عادي بازگرد اگرچه او اکنون نه تنها به يک مدل بلکه حتي به يک زن عادي هيچ شباهتي ندارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019