تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱ شهریور , ۱۳۹۶


زمان بازی میلان و پرسپولیس معلوم شد

زمان بازی میلان و پرسپولیس معلوم شد

میلان و پرسپولیس

زمان بازی میلان و پرسپولیس معلوم شد

زمان بازی پرسپولیس - میلان اعلام شد

 

 در پی سفر محمد رویانیان به ایتالیا و برگزاری نشست با گالیانی قائم مقام باشگاه آث میلان به منظور برقراری روابط دوجانبه بین دو باشگاه پرطرفدار آث میلان و پرسپولیس و همچنین نشست‌هایی که در ایتالیا و ایران بین رویانیان، فرانکو بارسی و مدیران شرکت هماهنگ کننده این بازی برگزار شد که موضوع برگزاری دیدار ستارگان تاریخ میلان و پرسپولیس در دستور کار قرار گرفت. در همین راستا طی یک ماه گذشته مکاتباتی بین مدیرعامل باشگاه و تیم ستارگان میلان برای برگزاری این بازی خیریه و به یادماندنی انجام شد.

میلانی‌ها ابتدا تاریخ پیشنهادی خود برای سفر به تهران را به باشگاه پرسپولیس اعلام داشته بودند که با توجه به مقارن بودن سفر آنها با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی برگزاری تاریخ این بازی تغییر کرد و طرفین برای انجام این بازی در هفتم آذرماه سال جاری با یکدیگر به توافق رسیدند. بر اساس مذاکرات و مکاتباتی که طی دو هفته گذشته انجام شده بود، پیش نویس قرارداد نیز تنظیم شد و توافقات لازم برای عقد قرارداد از نظر مالی، نفرات اعزامی و سایر جوانب حاصل و مقرر شدنمایندگان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی سفری به ایتالیا توافقات را نهایی و رسمی کنند.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه که به اتفاق امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل پرسپولیس چهارشنبه شب راهی میلان شده بود، ظهر پنجشنبه در هتل محل اقامت خود نشست مفصلی با قاضی نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان و کارلو باروسی مدیر شرکت هماهنگ کننده بازی داشتند. این شرکت که پس از سفر رویانیان به ایتالیا تاسیس شده و نام آن در بر گیرنده نام میلان و ایران است، قرارداد تنظیم شده را پذیرفت و ساعت 16 عصر امروز نشستی در ساختمان جدید باشگاه میلان برگزار شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در این جلسه 90 دقیقه‌ای بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس و حسینی با مائورو تاولا مدیر ارتباطات و بین‌الملل باشگاه آث میلان و همچنین دانیل ماسارو ستاره پیشین این تیم مطرح ایتالیایی درباره برگزاری بازی با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند. در نهایت قراردادی بین باشگاه آث میلان، شرکت میران و باشگاه پرسپولیس به امضا رسید.

در این نشست تاولا مدیر امور بین‌‎الملل باشگاه آث میلان نسبت به برگزاری هرچه بهتر این بازی تاکید کرده و خواستار هماهنگی‌های هرچه بیشتر بین دو باشگاه شد.

دانیل ماسارو بازیکن پیشین آث میلان که همچنان با این باشگاه در بخش‌های مختلف همکاری دارد، نیز ابراز امیدواری کرد این بازی خیریه و به یادماندنی با شکوه هرچه تمام‌‎تر برگزار شود. وی در این جلسه نسبت به اینکه تیم ستارگان آث میلان در تهران با ستارگان سابق پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا دیدار می‌کند ابراز خرسندی کرد و گفت: پنجشنبه 28 نوامبر (هفتم آذرماه) در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی منتظر شما هستیم.

وی تاکید کرد: حضور پرشمار هواداران می‌تواند بر جذابیت این بازی بیفزاید. به طور حتم هواداران پرسپولیس در بازی بین ستارگان پیشین میلان و پرسپولیس حضور پررنگی خواهند داشت و ما امیدواریم هیچ مشکلی به وجود نیاید و شاهد یک بازی به یادماندنی و با شکوه در تهران باشیم.

ماسارو که از طریق قائم مقام باشگاه پرسپولیس در جریان افتخارات و معرفی پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته بود، عنوان کرد: ما بسیار مشتاقیم که این بازی با حضور پرشمار هواداران پرسپولیس برگزار شود. نفرات مطرحی تیم ستارگان میلان را در سفر به تهران همراهی می‌کنند و بنده امیدوارم با توجه به علاقه مندی مدیران باشگاه پرسپولیس شاهد برقراری ارتباط بین آکادمی میلان و پرسپولیس باشیم.

همچنین امشب به مذاکرات خود ادامه خواهد داد تا بر سر زمان پرداخت 70 درصد قرارداد با تیم ستارگان میلان به توافق برسد.

تیم ستارگان میلان متشکل از 18 بازیکن سابق این تیم و 7 همراه روز چهارشنبه ششم آذرماه به تهران سفر خواهد کرد و جمعه نهم آذرماه ایران را ترک می‌کند. تیم ستارگان میلان با ارسال نامه‎ای به باشگاه پرسپولیس نام 18 بازیکن اعزامی خود را معرفی کرده که در بین آنها اسامی بازیکنان مشهور  و مطرحی به چشم می خورد. تمامی بازیکنان معرفی شده از سوی آث میلان نفراتی هستند که سابق حضور چندین ساله در این تیم پرافتخار ایتالیایی را داشته اند. پائولو مالدینی، فرانکو بارسی، دانیل ماسارو، سباستیانو روسی و… از جمله نفراتی هستند که تیم ستارگان میلان را در سفر به تهران همراهی خواهند کرد.


Copyright 2007 - 2017