تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸


زایمان گرانقیمت ‘جیسیکا سیمپسون’ همه را متحیر کرد!

زایمان گرانقیمت ‘جیسیکا سیمپسون’ همه را متحیر کرد!

سیمپسون اخیرا در تصریحاتی که در مجله ‘پیپل‘ (People) منتشر شده گفته است دلیل این ولخرجی ها این است که می خواهد کلیه امکانات رفاهی را در اختیار دخترش قرار دهد چون دخترش را یک ملکه می داند و باید از همین روزهای اول با وی به عنوان یک فرمانروا برخورد شود

جام نیوز به نقل از سایت عربی الیوم السابع : بازیگر مشهور آمریکایی “جیسیکا سیمپسون” (Jessica Simpson) از زمان باردار شدنش جدال وسیعی را برانگیخته است، تا حدی که از همان ماه های اول به لقب “شهوت برانگیز ترین زن باردار جهان” دست پیدا کرد. پس از آن موضوع خبر باردار شدنش به دوقلو خبر ساز شد که این خبر را وی و نامزدش “اریک جانسون” (Eric Johnson) که پدر فرزندانش نیز می باشد، تکذیب کرده است.
هم اینک بار دیگر باردار شدن “سیمپسون” صدر خبرهای روزنامه ها و مجلات جهان را به دلیل هزینه های هنگفت عمل وضع حمل به خود اختصاص داده است. سیمپسون و نامزدش در ازای این وضع حمل فاکتوری به ارزش اجمالی 100 هزار دلار به بیمارستانی که فرزندشان چند روز پیش در آن به دنیا آمده بود، پرداخت کرده اند.
روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” گفته که سیمپسون یک طبقه کامل در بیمارستان “سینا” (Sinai) واقع در لس آنجلس را که از ده اتاق تشکیل شده، رزرو کرده تا بتواند در آن آزادانه پرسه بزند. در این طبقه دو سرویس بهداشتی و در هر اتاق آن ال سی دی و آب میوه های تگری و ظرف هایی پر از کیک وجود دارد.
همچنین اریک جانسون پدر این نوزاد دختر در شادی به دنیا آوردن دخترش به سیمپسون انگشتر الماسی به قیمت 73 هزار دلار هدیه داده است.
سیمپسون اخیرا در تصریحاتی که در مجله “پیپل” (People) منتشر شده گفته است دلیل این ولخرجی ها این است که می خواهد کلیه امکانات رفاهی را در اختیار دخترش قرار دهد چون دخترش را یک ملکه می داند و باید از همین روزهای اول با وی به عنوان یک فرمانروا برخورد شود

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019