تماس با مدیر
جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷


رویایی ترین شغل دنیا +عکس

رویایی ترین شغل دنیا +عکس

یك هتل در مركز شهر هلسینكی پایتخت فنلاند یك شغل رویایی را به متقضیان پیشنهاد كرده است: امتحان كردن راحتی تمام اتاق ها در قبال دریافت دستمزدی مناسب.

به نقل از آتلانتیكو، این هتل فنلاندی شغلی رویایی را پیشنهاد داده است : امتحان كردن تمام اتاق های هتل و تایید راحتی آنها.
مالك این هتل در جستجوی یافتن یك فرد خواب آلود حرفه ای برای كاری به مدت 35 شبانه روز توانست متقاضیان بسیاری را از سراسر جهان جلب كند.
در واقع، تاكنون بیش از 800 نفر رزومه خود را برای دستیابی به این شغل رویایی برای مالك هتل فرستاده اند.
تیو تیكا مالك هتل به خبرگزاری فرانسه گفت: گمان می كردم حدود 100 نفر متقاضی این شغل شوند اما در حال حاضر از سراسر جهان بیش از 800 تقاضا دریافت كرده ام. متقاضیان یك ماه برای فرستادن درخواست خود مهلت دارند.
این هتل فنلاندی كه به تازگی بازسازی شده در مركز شهر هلسینكی قرار دارد.
فردی كه برای این شغل انتخاب خواهد شد باید روزانه گزارشی  از كیفیت شبی را كه در اتاق هتل سپری كرده بنویسد و آن را روی سایت هتل قرار دهد.
تیو تیكا پیش از هرچیز در جستجوی فردی است كه از توانایی كافی در بیان محسنات برخوردار باشد تا گزارشی را كه می نویسد ارزش خواندن داشته باشد. علاوه براین فرد داوطلب باید دارای تجربه كافی در صنعت توریسم باشد.
همچنین آشنایی كامل به زبان انگلیسی لازم بوده و آشنایی با زبان فنلاندی یك امتیاز محسوب می شود. با این حال، تیكا در مورد دستمزد این شغل رویایی  صحبتی نكرده است.
امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017