تماس با مدیر
یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹


رونمایی از لباسهای فصل جدید اینتر!+عکس

رونمایی از لباسهای فصل جدید اینتر!+عکس

فصل جدید برای اینتر رسما شروع شده است.نرآتزوری امروز کمپ تمرینات خود را در پینزولو آغاز کرد و همراه با آن رونمایی از پیراهن های اینتر برای فصل بعد نیز در ورزشگاه نایک انجام شد. بعضی از بازیکنان و مدیران نرآتزوری نیز در این جلسه صحبت کردند.

به نقل از اینتر دات آی آر  ایوان که این فصل از بازی ها خداحافظی کرد قصد ترک اینتر را ندارد و به همین منظور او به عنوان مدیر در اینتر مشغول به کار شد. ایوان کوردبا در مصاحبه ای گفت : ” من اینتری دو آتیشه هستم و خیلی خوشحالم که به عنوان یک مدیر بخشی از این خانواده باقی ماندم.”
 رودریگو پالاسیو نیز در این مراسم شرکت کرد و مصاحبه ای کوتاه انجام داد.وی گفت : “من خیلی خوشحالم که اینجا هستم و به اینتر وارد شدم.من ارزش این پیراهن بزرگ را میدانم.”
در ادامه مراسم نماینده برند معروف نایکی توضیحی در مورد پیراهن های دوم باشگاه “قرمز” که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه مورد استفاده قرار گرفته است میدهد. نماینده نایک میگوید : “پرزیدنت موراتی به ما پیشنهاداتی و راهنمایی ها دادند و ما با کمک آنها, طراحی را انجام دادیم و این نتیجه آن است.پرزیدنت موراتی میخواست این رنگ را به شهر میلان بازگرداند.”
نماینده نایکی از روابط باشگاه اینتر و این کمپانی تقدیر کرد و ادامه داد : “نایکی و اینتر 14 سال است با هم ازدواج کرده اند.این لحظه قطعا لحظه ای مهم است و امروز روزی خاص است.DNA نایک همیشه خدمت کردن و ایجاد نوآوری جدید است.”
 مراسم امسال تفاوت دیگری نیز با سال های قبل داشت.امسال بر خلاف سال های گذشته اینتر از ستارگان خود برای معرفی پیراهن های فصل آینده استفاده نکرده بود و همانند سیاست های باشگاه جوان گرایی را انتخاب کرده بود و ستارگان فردا مدل های اینتر بودند. کوتینیو – آلوارز دو بازیکنی بودند که پیراهن اول تیم را بر تن کردند.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019