تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۹


رونمایی از خیابان فرگوسن + تصاویر

رونمایی از خیابان فرگوسن + تصاویر

خیابان فرگوسن

رونمایی از خیابان فرگوسن + تصاویر

رست همانند «سر مت بازبی» به پاس خدماتی که «سر الکس فرگوسن» به باشگاه منچستریونایتد و فوتبال انگلیس کرده است، یک خیابان در شهر منچستر به نام فرگوسن شد.

وی در این مورد گفت:‌ برایم یک افتخار است که در این شهر خیابانی به نام من باشد. هیچ کس در دوران حیات خود انتظار چنین کارهایی را ندارد. 26 سال در منچستریونایتد بودم که دورانی فوق العاده و پر چالش برایم بود. پایان این دوره برایم بدین شکل بود که خیابانی به نام «سر الکس فرگوسن» پیش رویم قرار بگیرد. خیلی خوشحالم و به تمامی کسانی که برای ترفیع این باشگاه تلاش کردند افتخار می‌کنم.

نامگذاری این خیابان به نام فرگوسن پس از آن صورت گرفت که در سال 1993 نیز خیابانی منتهی به اولدترافورد به نام مت بازبی نامگذاری شده بود.

فرگوسن در ادامه گفت: از منچستریونایتد برای اینکه 27 سال پیش من را برای سپردن هدایت باشگاه به اینجا دعوت کرد تشکر می‌کنم. پذیرفتن کار در این تیم برای من یک قدم بسیار بزرگ رو به جلو و چالشی بود که آن را قبول کردم. اکنون نیز در جایی ایستاده‌ایم که می‌بینید. یونایتد یک باشگاه بسیار بزرگ است. همه از اینکه با این باشگاه در ارتباط هستند لذت می‌برند. بسیاری از هواداران جوان این تیم به خاطر ندارند که تیم ما روزگار بدی را هم سپری کرده است. پشت سر گذاشتن روزهای بد چیزی است که این تیم در آن بسیار عالی عمل می‌کند. این باشگاه همواره رو به جلو حرکت می‌کند.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019