تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹


روش دردناک برای دریافت خسارت از بیمه

روش دردناک برای دریافت خسارت از بیمه

شگرد عجیب و رقت‌انگیز برای دریافت خسارت از بیمه

 

اخیرا مشاهده شده است که برخی باندهای شبه مافیایی با سوءاستفاده از فقر و استیصال برخی افراد، اقدام به صحنه‌سازی تصادف و دریافت خسارت از بیمه‌ها می‌کنند.

شگردی دردناک برای دریافت خسارت از بیمه!

این روش جدید و نوظهور به این شکل است که در یک صحنه‌سازی دقیق و حرفه‌ای از یک سانحه رانندگی، ابتدا فرد داوطلب را بیهوش می‌کنند و سپس دندان‌های جلوی وی را به دلیل دیه قابل توجه، می‌شکنند. همچنین با چکش پلاستیکی، بینی وی را هم می‌شکنند و سپس این فرد را در یک اتومبیل اسقاطی در کنار یکی از جاده‌های برون‌شهری رها می‌کنند و به اورژانس اطلاع می‌دهند!

در ادامه این سناریو، با حضور ماموران اورژانس و پلیس راهور، مصدوم قلابی با گزارش این دو نهاد به پزشکی قانونی مراجعه و با طرح شکایت در دادگاه، از شرکت‌های بیمه ادعای خسارت می‌کند.

این شگرد می‌تواند به دفعات مختلف و با شناسنامه‌های متعدد و البته عکس‌های ثابت انجام شود.در این شگرد عجیب و رقت‌انگیز، مبلغی در حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان نصیب این باندها می‌شود که سهم فرد قربانی، حدود ۱۰ میلیون تومان است.این شگرد، شکل تکامل‌یافته «انداختن عمدی خود جلوی خودروها» است که توسط معتادان و خلافکاران جزء انجام می‌شده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019