تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


روش ثروتمند شدن خانوم های مطلقه

روش ثروتمند شدن خانوم های مطلقه

خانوم های مطلقه

روش ثروتمند شدن خانوم های مطلقه اینکه با توجه به شرایط و اوضاع وخیم اقتصادی چند سال پیش چگونه بر تعداد زنان ثروتمند مطلقه افزوده می گردد جای بحث و سوال است.واقعا چه اتفاقی می افتد که خانمی که از شوهرش طلاق می گیرد پس از ان ثروتمند می گردد؟

بر اساس گزارشات منتشر شده تعداد 100 زن ثروتمند وجود دارند که همچنان آمار انها در حال افزایش است.

از تعداد 1000 ثروتمند موجود در بریتانیا تعداد 100 نفر آنها را خانم ها تشکیل می دهند.ساندی تایمز می افزاید از میان 100 زن ثروتمند تنها دو نفر از آنها وجود دارند که با کار و تلاش به ثرمایه هنگفت رسیدند و مابقی یا سرمایه به ارث برده یا مطلقه بوده اند

.خانم تامارا ملون که در کار مد فعالیت می نماید یکی از افرادی است که با تلاش و فعالیت توانست به سرمایه 180 میلیون پوندی برسد.ملون صاحب شرکت کفش “جیمی چوو”می باشد.

خانم جی کی رولینگ خالق اثر هری پاتر نیز با کار نویسندگی توانست سرمایه هنگفت 570 میلیون پوندی را برای خود دست و پا نماید.اما به راستی چگونه می شود که با توجه به ورشکستگی شش سال پیش بانک برادران لهمن که می بایست بر اوضاع اقتصادی بریتانیا تاثیر گذار باشد اتفاق خاصی که نیفتاد هیچ بلکه بر تعداد ثروتمندان بریتانیا افزوده شد.جواب این سوال با کمی تعمق در لیست ثروتمندان بدست می اید.اکثر زنانی که اخیرا به ثروت رسیده اند را خانم هایی تشکیل می دهد که از شوهران خود طلاق گرفته و در سهم خواهی به سرمایه هنگفت رسیده اند.

به عنوان مثال می توان به خانم گالینا اشاره کرد که پس از جدایی از همسرش الیگارش بوریس روسی به سرمایه 100 میلیون پوندی رسید.

خانم آرینا ملاندینا همسر قبلی صاحب باشگاه چلسی از دیگر زنانی بود که با طلاق گرفتن از شوهرش رومان ابراموویچ به سرمایه 150 میلیون پوندی رسید و در رتبه 599 زنان ثروتمند بریتانیا قرار گرفت.از دیگر زنانی که بوسیله طلاق به سرمایه هنگفت رسیدند می توان به اسلاویکااکسلستون همسر قبلی برنی اکسلستون اشاره نمود که با سرمایه 740 میلیون پوندی از شوهر طلاق گرفت و در رتبه 136 پولدارترین زنان بریتانیا قرار گرفت.
خانم کیت گراسینگ مدیر شرکت کاریابی”سپفیر پارتنر”در پاسخ به این سوال که چرا تعداد زنان ثروتمند که به دنبال کار و کسبی باشند افزوده نمی گردد می گوید زنان کمتر دنبال کارهای سخت و طاقت فرسا هستند.

ملکه انگلیس نیز با سرمایه 330 میلیون پوندی از رتبه 268 به 285 سقوط نمود اما به هر حال در لیست ثروتمندان قرار دارد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017