تماس با مدیر
یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹


روايت مازیار ناظمی از عكس‌های دختران بی حجابی كه تلویزیون پخش نکرد

روايت مازیار ناظمی از عكس‌های دختران بی حجابی كه تلویزیون پخش نکرد

مازیار ناظمی مجری برنامه زنده “تهران 20” مطلبی را با عنوان “عکس‌هایی با مایه شرمندگی!” در وبلاگش منتشر کرد. وی با اشاره به  برنامه تهران ۲۰  و حضور سردار روزبهانی رئیس پلیس امنیت اخلاقی نوشته: سردار برای توضیح بهتر موضوع طرح تشدید امنیت اجتماعی با خودش تعدادی عکس آورده بود که مستند به ما نشان بدهد.

اتفاقا بحث شد که بهتره برای اینکه مردم دچار تفسیر نشود مواردی را موقع پخش برنامه نشان بدیم و بگیم منظور پلیس از بد حجابی و بد پوششی یعنی این(هنوز عکس‌ها را ندیده بودیم)… سردار عکس‌ها را که نشان داد، دود از سر بنده و بچه‌های تهران ۲۰ بلند شد!

بیشتر مربوط می‌شد به محلی به نام تنگه واشی در فیروزکوه استان تهران، تقریبا چیزی به نام حجاب موجود نبود… رفتم استودیو و سردار بعد از چند دقیقه اومد نشست و گفت وگو شروع شد. بحث بد پوششی که مطرح شد دیدم سردار(با مشورت سردبیر برنامه) با گفتن خجالت می‌کشم و شرمنده‌ام از خیر نمایش مصادیق گذشته است. به نظرم تصمیم درستی هم بود. انتشار این گونه تصاویر ضمن اینکه می‌تواند بار حقوقی و اخلاقی برای رسانه‌ها داشته باشد شاید تاثیر مد نظر را هم در مخاطب ایجاد نکند و اصولا در شان رسانه ملی هم نیست.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019