تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹


رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی+عکس

رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی+عکس

مجموعه “رالی ایرانی” با حضور 6 بازیگر زن و مرد و یک خواننده پاپ، در مرحله نهایی تدوین قرار دارد و به زودی برای دریافت مجوز به ارشاد ارائه می‌شود.

سعید ابوطالب تهیه‌کننده “رالی ایرانی” در این‌باره گفت: مجموعه “رالی ایرانی” در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و در حال صداگذاری است و بزودی برای دریافت مجوز پخش به وزارت ارشاد فرستاده می‌شود تا برنامه‌ریزی توزیع در شبکه خانگی را شروع کنیم.
نویسنده و طراح “رالی ایرانی” افزود: با توجه به اینکه امسال سال تولید ملی و حمایت از سرمایه و کار ایرانی نامگذاری شده، ما هم همه تلاشمان را بکار بردیم تا یک اثر کاملا ایرانی در صنعت سینما بسازیم. برای پیشگیری از ترویج فرهنگ غرب درزندگی روزمره ایرانی درصدد تهیه فیلمی در ژانر کاملا جدید و پرمخاطب REALITTY SHOW یا نمایش واقعی برآمدیم که به لطف الهی این مهم بعد از ماهها تلاش بی‌وقفه توسط یک گروه خلاق و ایده‌پرداز انجام شد و کارگردانی این تجربه جدید را آرش معیریان پذیرفت. تا امروز هم همه‌چیز به‌خوبی پیش رفته و در مراحل پایانی تدوین هستیم.
وی عنوان کرد: با مشاورهای فرهنگی که در مجموعه “رالی ایرانی” ما را یاری دادند درصدد آن بودیم با توجه به شرایط سخت مسابقه از ارزش های اسلامی‌مان عدول نکرده و حتی در بسیاری از مواقع بازیگران خودشان اظهار می‌کردند که تا بحال آنقدر سخت‌گیری را ندیده‌اند.
ابوطالب معتقد است که با توجه به روش‌های جدید تبلیغ که پس از دریافت مجوز پخش انجام می‌شود، رکورد خوبی را در توزیع نسخه نمایش خانگی این مسابقه ثبت می‌کنند.
وی ادامه داد: بدون شک تولید فیلم- مسابقه برای نخستین‌بار درشرایط فعلی سینما یک ریسک به‌حساب می‌آمد اما آنقدر طرح این فیلم – مسابقه جذابیت داشت که ریسک سرمایه گذاری سنگین آن را به جان خریدیم.
سعید ابوطالب در پایان گفت: با اینکه مدت زیادی از زمان شروع کار پایگاه اطلاع رسانی فیلم – مسابقه رالی ایرانی نمی گذرد،  اما تعداد بازدیدکنندگان و اشتیاق آنها برای دیدن فیلم  خوب بوده است همچنین تصور نمی‌کردیم تصاویر این فیلم تا این حد در شبکه‌های اجتماعی توزیع شود.

بازیگران اولین مجموعه عبارتند از محمدرضا فروتن، النازشاکردوست، بهنوش بختیاری، سحرولدبیگی، نیمافلاح، فرزاد حسنی و سیروان خسروی و البته میهمانان دیگری هم در فیلم حضور دارند که تا کنون نامی از آنها عنوان نشده اس

وبگردی
Copyright 2007 - 2019