تماس با مدیر
جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷


رضا رویگری در اواخر بهار کنسرتی را در ایران برگزار خواهد کرد!

رضا رویگری در اواخر بهار کنسرتی را در ایران برگزار خواهد کرد!

 

برای فروردین قصد دارم کنسرتی را در آلمان برگزار کنم و بعد از آن نیز آلبومم «کازابلانکا» را منتشر خواهم کرد. اواخر بهار نیز کنسرتی را در ایران برگزار خواهم کرد.

به گزارش شبکه ایران رضا رویگری بازیگر قدیمی سینمای ایران که درام دفاع مقدسی «شور شیرین» را در جشنواره اخیر داشت به تازگی شرایط کنونی سینما را آن قدر بحرانی دانسته که دیگر علاقه ای به بازیگری ندارد و قصد دارد فعالیت موسیقی را پی گیرد. بخشهایی از گفته های رویگری را به نقل از «بانی فیلم» می خوانید:

واقعا میخواهم فعالیت بازیگری را کم کنم

شرایط کنونی{سینما} دیگر به حدی بحرانی شده که واقعا میخواهم فعالیت بازیگری را کم کنم و به موسیقی بپردازم. البته این تصمیم را چند سال پیش نیز گرفته بودم که بنا به مشغله کاری به تعویق افتاد. من عاشق موسیقی هستم و حالا دیگر تصمیم گرفته ام کمتر به سراغ بازیگری بروم و تمرکزم را روی آلبومم بگذارم.

اواخر بهار کنسرتی را در ایران برگزار خواهم کرد

برای فروردین قصد دارم کنسرتی را در آلمان برگزار کنم و بعد از آن نیز آلبومم «کازابلانکا» را منتشر خواهم کرد. اواخر بهار نیز کنسرتی را در ایران برگزار خواهم کرد. من صدای زنده ام با صدای ضبط شده ام بسیار متفاوت است و دلم میخواهد در سال جدید برای مردم کشورم کنسرتی برگزار کنم که از تماشای آن لذت ببرند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017