تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷


رسوایی 3 فوتبالیست معروف در سفره خانه فرحزاد

رسوایی 3 فوتبالیست معروف در سفره خانه فرحزاد

رسوایی ۳ فوتبالیست معروف

 

 جزئیات جدید از رسوایی سه فوتبالیست مشهور با زنان خیابانی!

 

 

۳ فوتبالیست مشهور در ماجرای پلمپ یک سفره خانه دستگیر شده اند.

شامگاه سه شنبه هنوز ساعتی از شکسته شدن پلمپ سفره خانه نگذشته بود که با یورش غافلگیرانه پلیس به این مجلس لهو و لعب قانون شکنان در حال پایکوبی های مستانه شان بازداشت شدند و در اعترافاتشان پرده از راز ۳ فوتبالیست سرشناس برداشتند که در بیشتر مجالس مختلط همراه با زنان خیابانی حضور داشتند.

نام دو تن از این فوتبالیست ها به نام های ‘پ.ص’ و ‘م.م’ توسط کارگران این سفره خانه فاش شد و هر دو به همراه یک فوتبالیست دیگر تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

در عملیات قبلی که پلیس در این رستوران داشت، ماموران پلیس امنیت تهران که از مدت ها پیش گزارشاتی از پاتوق زنان خیابانی و دوجنسی ها در رستوران ‘ن’ فرحزاد دریافت کرده بودند در عملیاتی شبانه توانستند ۷۰ زن، مرد و دوجنسی را در شرایط نامناسبی دستگیر کرده و سفره خانه را پلمپ کنند.

تجسس های اطلاعاتی نشان داد که گردانندگان این سفره خانه با جذب زنان خیابانی و دوجنسی ها طوری برنامه ریزی کرده بودند که مردان هوسران و ثروتمند با خودروهای لوکس وارد محوطه سفره خانه شده و زنان را با نرخ های میلیونی انتخاب کرده سوار بر خودرو با خود می بردند و پولی میلیونی نیز به صاحبان سفره خانه می دادند.

طبق تحقیقات پلیس در این رستوران که در منطقه فرحزاد تهران قرار دارد، بچه پولدارها با ماشین های آخرین مدل با مراجعه به این رستوران و گشتی در محوطه آن روسپی های چند میلیونی را انتخاب می کردند و با خود می بردند.

در نخستین عملیات پلیسی و با هماهنگی مقام قضایی ۳۴ مرد، ۶ دوجنسه و ۳۰ زن دستگیر شدند و تست الکل نشان داد ۲۸ مرد و ۶ زن مست بوده اند و اما در عملیات دوم اطلاعات بیشتری فاش شد که نشان می داد ۳ فوتبالیست دقایقی پیش از حضور پلیس این سفره خانه را ترک کرده اند و عجیب اینکه کارگران سفره خانه ادعا کردند یکی از فوتبالیست ها در جذب زنان خیابانی و انتقال آنها به این پاتوق فعالیت چشمگیری داشته است.

بازپرس پرونده با این اطلاعات افشا شده از زندگی زیرزمینی ۳ فوتبالیست سرشناس دستور بازداشت آنها را صادر کرد و ماموران با عملیات ویژه ای توانستند هر سه  ورزشکار را دستگیر کنند.

از جلسه بازجویی های این سه فوتبالیست اطلاعاتی در دسترس نیست اما بازپرس پس از سپرده شدن وثیقه سنگین میلیونی از سوی فوتبالیست ها آنها را آزاد کرد تا پس از تکمیل پرونده در دادگاه محاکمه شوند.

در صورت به اثبات رسیدن اتهام این ۳ فوتبالیست بخاطر رفتارهای غیر اخلاقی به مجازات سنگینی محکوم شوند که در آینده حرفه ای آنان تاثیر بزرگی بگذارد

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017