تماس با مدیر
سه شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۶


رسانه‌ای ترین فرد جهان در سال 2013

رسانه‌ای ترین فرد جهان در سال 2013

رسانه‌ای ترین فرد

رسانه‌ای ترین فرد جهان در سال 2013

اخبار,اخبار بین الملل,ولادیمیر پوتین

یک نشریه روسی روز پنجشنبه اعلام کرد هافینگتون پست ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه را به عنوان رسانه ای ترین فرد جهان در سال 2013 برگزید.

به گزاش واحد مرکزی خبر، ران توروسیان مفسر این روزنامه روسی نوشت پوتین از روابط عمومی بسیار بالایی برخوردار است. از میان اقدامات چشمگیر اخیر وی می توان به عفو میخائیل خودورکوفسکی مخالف ثروتمند روس که مدت ها زندانی بود اشاره کرد.

وی گفت:«پوتین با عفو خودورکفسکی و به تبع آن اجازه دادن به وی برای سپری کردن اوقات با مادرش که به شدت مریض است، نشان داد تا چه اندازه به موضوعات بشردوستانه علاقه مند است.»
به گفته وی تنها هافینگتون پست به پوتین این عنوان را نداد. نشریه فوربس نیز از رییس جمهور روسیه به عنوان با نفوذ ترین فرد جهان در سال 2013 نام برده است.
توروسیان معتقد است برخی اقدامات پوتین تاثیر اساسی بر مردم آمریکا داشته است به ویژه مقاله وی که در ماه سپتامبر و دو روز پس از سخنرانی اوباما در نشریه نیویورک تایمز منتشر شد. این مقاله باعث شد مخالفت با اقدام نظامی در سوریه در افکار عمومی آمریکا تقویت شود.
توروسیان می نویسد :«چه کسی فکر می کرد در سال 2013 روسیه برای جلوگیری از جنگ از رسانه های آمریکایی استفاده خواهد کرد؟»
پس از انتشار این مقاله مردم جهان پوتین را به عنوان یک صلح طلب و حامی مردم سوریه یافتند و آمریکا را در نقش یک جنگ طلب دیدند.


Copyright 2007 - 2017