تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


رز رضوي خوابمان برد و تصادف كرديم

رز رضوي خوابمان برد و تصادف كرديم

رز رضوي، بازيگر جواني است كه با سريال مناسبتي ملكوت در ماه مبارك رمضان به خانه‌هاي مردم راه پيدا كرد. او همچنين در فيلم‌هاي سينمايي ملودي، در شب عروسي نيز بازي كرده است و به عنوان بازيگر در خاطره خوب فيلم بيداري روياها سهيم است.

قطعا همه اتفاقات زندگي رز رضوي به يك تصادف ختم نمي‌شود اما او ترجيح مي‌دهد به تصادف شديدي كه چند سال قبل رخ داده و در ذهنش حك شده، اشاره كند. او به همراه چند نفر ديگر در مسير بازگشت از سفر در جاده‌اي با يك كاميون تصادف مي‌كنند: هنگام عصر بود و نزديكي غروب و هوا رو به تاريكي، زماني كه راننده يك لحظه چشم‌هايش را روي هم گذاشته و خوابش برد، ما نيز همه به خواب فرو رفتيم. بعد از مدتي از صداي تصادف يك دفعه بيدار شدم و ديدم ته كاميون روي ماشين ما افتاده و يك باطري كه به اصطلاح براي قسمت پشت ماشين كاميون است، بغلم است و جلوي ماشين هم كاملاجمع و له شده بود. من در اين صحنه با يك باطري در بغل و يك عالمه خرده شيشه كه در اثر شكستن شيشه‌هاي پنجره روي بدنم ريخته شده بود، شوكه بودم و راننده هم گيج و بهت زده بود. من از اين‌كه زنده بودم و برايم هيچ اتفاقي نيفتاده بود، خيلي تعجب كرده بودم. سعي كردم به خاطر اين‌كه خرده شيشه‌ها بهم فشار و آسيب نرساند به آهستگي و با احتياط پياده شوم و هيچ خراشي هم برنداشتم. راننده يك مقدار زخمي شد ولي در حد اين نبود كه نياز به اورژانس باشد. بقيه صدمات وارد شده، در حد خرد شدن آينه بغل و شيشه‌ها و له شدن بغل ماشين بود. تقدير اين بود كه همه سالم و زنده مانديم.

رضوي خاطره جالبي هم از دزدي دارد: چندين بار خانه مادر بزرگم را دزد برده است. به طور عجيب دزدها 3 بار پشت سر هم در عرض 2 ماه، تمام وسايل مهمي كه در خانه مادر بزرگم وجود داشته، به سرقت بردند. با وجود پيگيري‌هاي مكرر به كلانتري محل، متاسفانه هيچ نتيجه‌اي نگرفتيم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019