تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹


رزرو هتل های تهران با تخفیف بیش از 50 درصد

رزرو هتل های تهران با تخفیف بیش از 50 درصد

تهران از مهم ترین شهرهای ایران می باشد و به همین خاطر در طول سال بسیاری از نشست های سیاسی، ورزشی، فرهنگی و غیره در آن برگزار می گردد. میزبانی از مسافرانی که به دلایل مختلف به این شهر وارد میشوند نیاز به زیرساخت مناسبی دارد، در نتیجه تنوع بالایی در بین هتل های آن وجود دارد. سیستم رزرو هتل آنلاین اقامت ۲۴ از معدود سامانه های رزرواسیون هتل می باشد که تخفیف بیش از ۵۰ درصد را برای هتل های تهران و سایر شهرهای داخلی فراهم نموده است.

رزرو آنلاین هتل اولین شرط استفاده از تخفیف

راه های مختلفی برای رزرو هتل های تهران وجود دارد و هنوز هم افراد زیادی هستند که با مراجعه حضوری به هتل ها نسبت به رزرو اقدام می کنند. در اغلب مواقع این شیوه رزرو هتل بزرگترین اشتباه می باشد، چون علاوه بر نداشتن فرصت مقایسه امکانات و شرایط موجود در هتل ها، نمی توانند از تخفیف استفاده نمایند. به عبارت دیگر، تخفیف های ارائه شده در اقامت۲۴ تنها برای رزرو هایی می باشد که از طریق این سامانه و آنلاین انجام شده باشد.

با رزرو آنلاین هتل می توانید از تخفیف بیش از ۵۰ درصد بهره مند شوید و این یعنی رزرو هتل های لوکس با کمترین قیمت و کاملا ارزان! تصور کنید با هزینه ای برابر با قیمت هتل های ۴ ستاره این امکان برایتان فراهم گردد تا هتل لوکس اسپیناس پالاس تهران را رزرو کنید! قطعا شرایط بسیار خوب و باورنکردنی خواهد بود.

از آنجا که اقامت ۲۴ با بسیاری از هتل ها در سراسر ایران قراردادهای بلند مدت دارد، در نتیجه تخفیف های بسیار خوبی را از هتل دریافت نموده است. این شرایط باعث شده است تا برای بسیاری از هتل ها تخفیف های باورنکردنی و حتی بیشتر از ۵۰ درصد ارائه دهد.

نکات مهم در استفاده از تخفیف در رزرو هتل

استفاده از تخفیف همیشه لذت بخش می باشد، اما این تجربه زمانی شیرین تر میشود که بتوانید شرایط را خودتان تا حد زیادی بهتر کنید. از جمله مواردی که باعث میشوند تا رزرو هتل های تهران با تخفیف بهتر انجام شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مقایسه درصد تخفیف هتل ها

دقت داشته باشید که هر یک از هتل ها از درصد تخفیف های متفاوتی برخوردار می باشند. در نتیجه بهتر است در اولین نگاه با مشاهده تخفیف ۴۰ درصد خوشحال نشوید و برای رزرو هتل عجله نکنید. پیشنهاد می کنیم کمی سایر هتل ها و شرایط رزرو آنها را بررسی کنید، چون ممکن است انتخاب های بهتری داشته باشید.

در تمام طول سال تخفیف هایی که در سامانه رزرو آنلاین هتل اقامت۲۴ ارائه می گردد از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و گاهی به ۶۰ تا ۷۰ درصد نیز می رسد. پس عجله نکنید و با چند دقیقه زمان می توان گزینه هایی عالی را انتخاب نمود. توجه داشته باشید که جستجو و مقایسه هتل ها بر اساس فاکتورهای مختلف در اقامت۲۴ بسیار آسان بوده و در کمترین زمان می تواند انتخابی ارزان و عالی داشت.

بررسی کیفیت هتل و درصد تخفیف

یکی از مهم ترین نکاتی که در این شرایط می توان به آن اشاره نمود، توجه به شرایط هتل ها می باشد و تنها تخفیف را نباید ملاک تعیین گزینه های مناسب برای اقامت دانست. ممکن است هتل هایی تخفیف ۷۰ درصد داشته باشند، اما شرایط موجود در آنها اصلا مناسب نباشد و در نتیجه بخاطر ارزان بودن، کیفیت را زیر پا خواهید گذاشت. همیشه دقت داشته باشید که با کمی هزینه بیشتر می توان شرایط بسیار خوبی را برای استراحت در طول سفر فراهم کرد، کافیست کمی جستجو و مقایسه کنید.

علاوه بر امکانات داخلی هتل، پیشنهاد می کنیم حتما موقعیت مکانی را نیز مد نظر داشته باشید. چون ممکن است هتلی که تخفیف خوبی دارد، در موقعیت مکانی نامناسبی قرار گرفته باشد و یا فاصله زیادی با مکان های مورد نظرتان داشته باشد. در این شرایط هزینه جا به جایی به مکان های مورد نظر بسیار زیاد خواهد شد و لذت تخفیف و رزرو هتل ارزان را از بین خواهد برد.

شرایط هتل را بررسی کنید

تفاوتی ندارد که بخواهید رزرو هتل های تهران را انجام دهید یا هتل های هر شهر دیگر، در هر صورت لازم است شرایط هتل را کامل بررسی کنید. دقت داشته باشید ممکن است هتل هایی که تخفیف های خوبی دارند، شرایط استرداد مناسبی نداشته باشند. به عنوان مثال در هتل هایی که چارتر هستند، در اکثر مواقع امکان استرداد هتل وجود ندارد. هتل های چارتر به آن دسته از هتل ها گفته میشود که گروه و یا فردی برای مدت مشخص هتل را از مالک اجاره یا اصطلاحا چارتر می کند. این هتل ها شرایط خاصی برای استرداد دارند و لازم است حتما قبل از رزرو آنها را بررسی کنید.

جشنواره های فروش را از دست ندهید

یکی از بهترین مزایا و ویژگی های منحصر به فرد اقامت ۲۴ ارائه جشنواره های فروش در طول سال می باشد. به دلایل مختلف مانند مناسبت های مذهبی و غیره در طول سال جشنواره های فروش با تخفیف های باورنکردنی توسط اقامت۲۴ ارائه می گردد. این تخفیف ها می توانند فرصت اقامت در هتل هایی بسیار لوکس را فراهم کند که شاید تجربه اش تنها یک مرتبه برایتان فراهم گردد، پس فرصت ها را دریابید.

مزایای رزرو هتل با اقامت ۲۴

رزرو هتل با تخفیف تنها مزیت انتخاب اقامت ۲۴ نمی باشد و چند ویژگی دیگر در این سامانه باعث میشود تا در هزینه های سفر بتوانید صرفه جویی داشته باشید. به عنوان مثال تمام رزرو های انجام شده توسط اقامت۲۴ بدون دریافت کارمزد کنسل می شوند. هزینه استرداد یا کنسل کردن هتل شامل دو بخش درصد جریمه استرداد هتل و همچنین محاسبه هزینه کارمزد سایت مربوطه می باشد. با توجه به اینکه هتل ها اغلب درصد جریمه استرداد بالایی دارند، در نتیجه اقامت ۲۴ برای بالا بردن میزان رضایت کاربر کارمزد کنسل کردن هتل را حذف نموده است.

همچنین لازم به ذکر است که تمام تراکنش های مالی انجام شده برای رزرو هتل در اقامت۲۴ به صورت آنلاین می باشد. به همین خاطر بعد از استرداد هتل توسط مسافر هزینه رزرو بعد از حذف درصد جریمه استرداد در کمترین زمان به حساب وی برگشت داده خواهد شد. قابلیت اعتماد بالا و انجام سریع فرآیند رزرو همچنین تسویه های بانکی تا حد زیادی در میزان رضایت کاربران این سامانه تاثیر مثبت داشته است.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019