تماس با مدیر
جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹


راهکار کیلیدی برای خانه‌دار شدن شما در بازار نا به سامان مسکن

راهکار کیلیدی برای خانه‌دار شدن شما در بازار نا به سامان مسکن

درحالی‌که قیمت مسکن نیز مانند سایر کالاها از ارز تأثیر می‌گیرد از انتهای سال ۹۷ تاکنون این بازار شرایط نا به سامانی را داشته است. برخی معتقدند که ورود دلالان و سودجویان باعث ترکیدن حباب قیمتی شده و برخی معتقدند فرارسیدن دوره‌های چندساله تغییر و تحولات قیمتی همراه با عدم تناسب بین میزان عرضه و تقاضا باعث چنین رخدادی شده است. اما آنچه که مسلم است این بازار آشفته نیازمند کنترل و نظارتی منطقی است. این در حالی است که در آشفته‌بازار مسکن وزیر راه و شهرسازی راهکار جلوگیری از افزایش قیمت‌ها را نخریدن می‌دادند. به گفت وزیر راه و شهرسازی وقتی‌که قیمت یک کالا بالا می‌رود تنها راه مقابله با آن نخریدن است زیرا اگر کالایی خریداری نشود عرضه‌کننده برای ارائه کالای خود باید آن را با قیمت پایین‌تری عرضه کند که این امر باعث کاهش قیمت‌ها خواهد شد اما اینجا این سؤال مطرح است که خانه اولی‌ها و افرادی که سرپناه مناسبی برای خود و خانواده ندارند چگونه باید نیاز خود را برای تأمین مسکن پاسخ دهند.

خرید آپارتمان در ازگل

ازگل یکی از محله‌های خوش‌آب‌وهوا و اعیان‌نشین شمال شرقی تهران است که در منطقه یک شهرداری قرار دارد. محله ازگل که از شمال با شهرک شهید محلاتی، از جنوب با لویزان، از غرب با اقدسیه و از شرق با بلوار نیروی زمینی همسایه است، یکی از محله‌های مرفه نشین تهران به شمار می‌رود که متقاضیان خرید آپارتمان در ازگل برای سکونت در این محله جذاب باید از بودجه مناسبی برخوردار باشند.

بافت محله ازگل شبه روستایی است و تلفیق ساخت‌وساز مدرن و سنتی شکلی زیبا را به این محله بخشیده است؛ بنابراین باتوجه‌به نوع بافت این محله متقاضیان خرید آپارتمان در ازگل با هر نوع سلیقه‌ای می‌توانند در این محله ملک موردنظر خود را جستجو کنند.

در منطقه ازگل دسترسی‌های مناسبی ایجاد شده و ساکنان این محله به راحتی می‌توانند از طریق بزرگراه ارتش، شهید بابایی و امام‌علی به هر نقطه از تهران تردد کنند و درگیر ترافیک‌های سرسام‌آور شهر تهران نشوند.

از خیابان‌های معروف محله ازگل می‌توان به نیروی زمینی، گلزار، گلستان، گلچین و نوبهار اشاره کرد که قیمت مسکن در این خیابان‌ها به مراتب بالاتر است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در ازگل در این خیابان‌ها می‌توانند خانه‌های متفاوت‌تری را با قیمتی بالاتر خریداری کنند.

وجود مراکز خریدی همچون مرکز خرید الماس، مرکز خرید گلچین سبز لاله و مجتمع تجاری تندیس و البرز در این محله مشکل خرید و تأمین مایحتاج ساکنان این منطقه را هموار کرده و باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در ازگل بدون دغدغه اقلام ضروری خود را از این مراکز تهیه کنند.

از مراکز تفریحی محله ازگل می‌توان به آب‌نمای پارک ازگل، بوستان کامران و بوستان غرب ازگل اشاره کرد که وجود این مراکز در کنار باغات زیبا بستری را فراهم کرده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در ازگل با استفاده از این مراکز در کنار خانواده لحظات خوشی را داشته باشند.

از لحاظ قیمتی باتوجه‌به اینکه منطقه ازگل محله‌ای اعیان‌نشین به شمار می‌رود متقاضیان سکونت در این محله باید بدانند که قیمت

خرید آپارتمان در ازگل بالاست بنابراین افرادی می‌توانند در این محله سکونت کنند که بودجه قابل‌توجهی را برای تأمین مسکن لحاظ کرده باشند.

رنج قیمتی خرید آپارتمان در ازگل بین متری ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۴۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که البته برحسب امکانات، متراژ و موقعیت ممکن است این قیمت‌ها تغییراتی را داشته باشد؛ بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در ازگل برای انتخابی شایسته می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید ضمن دریافت اطلاعات محله و میزان معاملات از بین فایل‌های ثبت شده ملک موردنظر خود را جستجو کرده و پس از مشاهده اطلاعات و تصاویر ملک اقدام به بازدید نهایی و عقد قرارداد کنند.

خرید آپارتمان در استاد معین

محله استاد معین یکی از مناطق شلوغ و پر رفت‌وآمد مرکز تهران به شمار می‌رود که در منطقه ۹ شهرداری قرار دارد. این محله که از شمال به میدان آزادی، از جنوب به خیابان هاشمی، از شرق به محله هوشیار و از غرب به بزرگراه آیت‌الله سعیدی می‌رسد در گذشته برای سکونت فرهنگیان ساخته شده بود که رفته‌رفته شکل خود را از دست داد و هم‌اکنون اقشار مختلفی از جامعه در این محله سکونت دارند؛ بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در استاد معین باید خود را با زندگی در محله‌ای پرتردد تطبیق دهند.

در حال حاضر محله استاد معین به دو بخش دکتر هوشیار و استاد معین تقسیم شده است. از خیابان‌های معروف این محله می‌توان به خیابان دامپزشکی، شهیدان، هاشمی و طوس اشاره کرد که قیمت خرید آپارتمان در استاد معین در این خیابان‌ها و شهرک‌هایی همچون فرهنگیان، صابرین و ولی‌امر به نسبت بالاتر است.

از مراکز تجاری و خرید محله استاد معین می‌توان به مرکز خرید معین مال و سرزمین رؤیاها اشاره کرد که در کنار مرکز میوه‌وتره‌بار بلوار سعیدی بستری را فراهم کرده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در استاد معین بتوانند مایحتاج خود و خانواده را از این محله خریداری کنند.

باتوجه‌به ضرورت نیاز خانوارها به پرکردن اوقات فراغت  خود و خانواده وجود اماکن تفریحی همچون برج آزادی، بوستان المهدی و ورزشگاه شهید خوراکیان در این محله زمینه‌ای را فراهم کرده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در استاد معین اوقات فراغت خود و خانواده را به خوبی پر کنند.

خرید آپارتمان در سهروردی شمالی

محله سهروردی شمالی یکی از محله‌های صاحب‌نام تهران است که در منطقه ۷ شهرداری قرار دارد این محله که از پل سیدخندان آغاز می‌شود تا خیابان بهار شیراز ادامه دارد. این محله به خیابان‌ها و اتوبان‌هایی همچون اتوبان رسالت، خیابان مطهری، ارسباران، پل سیدخندان، میدان پالیزی، خیابان خرمشهر و خیابان شهید قلندری دسترسی دارد و به همین دلیل ساکنان و متقاضیان خرید
آپارتمان در سهروردی شمالی با سکونت در این محله به راحتی می‌توانند به اقصی‌نقاط تهران تردد کنند.

از ویژگی‌های اصلی محله سهروردی شمالی می‌توان به وفور رستورانها، کافی‌شاپ‌ها و غذاخوری‌ها اشاره کرد که وجود این اماکن در محله سهروردی باعث شده که بسیاری از افراد از نقاط مختلف تهران برای صرف ناهار و شام به منطقه تردد کنند بنابراین در بسیاری از مواقع این منطقه بسیار شلوغ و پرترافیک است.

از مراکز درمانی و بیمارستانی محله سهروردی می‌توان به بیمارستان مادران، مرکز جراحی پیروز، مرکز دندانپزشکی امام‌علی و درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان سهروردی اشاره کرد که در کنار داروخانه‌های کلینیک اشرافی، داروخانه کولایی، صبا، یزدانی، الی نژاد و زهرایی بستری را فراهم کرده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در سهروردی شمالی در صورت ضرورت بتوانند از امکانات تخصصی این مراکز بهره‌مند شوند.

در محله سهروردی شمالی مراکز تفریحی همانند پارک، فرهنگسرا و کتابخانه اندیشه ایجاد شده است تا ساکنان و متقاضیان خرید
آپارتمان در سهروردی شمالی به سهولت بتوانند اوقات فراغت فرزندان خود را در این محله پر کنند.

از لحاظ قیمتی می‌توان گفت که قیمت خرید آپارتمان در سهروردی شمالی متوسط رو به بالاست بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در سهروردی شمالی می‌توانند برای خرید ملک در این محله با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید از بین آگهی‌های ثبت شده ملک مورد نظر خود را بین متری ۱۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۲۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بیابند.

 

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019