تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰


راننده باوجدان ایرانی که 300 میلیون را برگرداند+عکس

راننده باوجدان ایرانی که 300 میلیون را برگرداند+عکس

راننده زحمت‌کش شرکت واحد اتوبوسرانی که کیفی به ارزش ریالی بیش از ۳۰۰ میلیون تومان را در اتوبوس خود پیدا کرده بود، به صاحبش بازگرداند.

 این راننده با وجدان که حمید گودرزی نام دارد، در این مورد گفته است: روز جمعه پس از اتمام کار و در حین خروج از خط متوجه شدم یکی از مسافران کیفی را در اتوبوس جا گذاشته است، که پس از جستجو کیف برای پیدا کردن شماره تماس با مقداری زیادی پول، طلا، سند مالکیت، سهام و… مواجه شدم.
وی ادامه داد: پس از جستجوی کیف توانستم شماره تماسی را از صاحب آن پیدا کنم، با وی برای پس دادن کیف تماس گرفتم.
گودرزی در پاسخ به این سوال که آیا وسوسه نشدید این پول را پس ندهید و اگر ارزش ریالی کیف بیشتر بود بازهم این کار را می‌کردید گفت: آن کیف از نظر من امانت مردم بود و اگر ارزش کیف هر چه قدر بود حتی ده‌ها برابر بیشتر از این، بازهم کیف را به صاحبش پس می‌دادم چون دستم امانت بود.
وی در پاسخ به این پرسش که شما با حقوقی که اکنون دریافت می‌کنید چندسال باید کار کنید که بتوانید به چنین رقمی دست یابید گفت: من متاهل هستم و ۲ فرزند دارم، همچنین مستاجر هم هستم، با این حال اگر حتی ریالی از حقوق ماهیانه‌ام را خرج نکنم ده‌ها سال طول می‌کشد که بتوانیم چنین پولی را به دست آورم.
براساس این گزارش این راننده ۳۰ ساله که تحت پوشش بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی حدود ۵/۱ سال مشغول به کار است برای بازگرداند کیف به صاحبش از وی ۵۰۰ هزار تومان مژدگانی دریافت کرده است.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019