تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷


رانای هاچ بک تا پایان امسال+عكس

رانای هاچ بک تا پایان امسال+عكس

طراحی و تولید رانا سبب ایجاد پلتفرم جدیدی شده كه می تواند محور توسعه و ارایه محصولات جدید ایران خودرو باشد.

هم اكنون طراحی، ساخت و تولید بدنه، موتور و سیستم های برق و الكتریكی رانا كاملا مستقل و تحت مالكیت ایران خودرو است و سرمایه گذاری كلانی برای تولیدسیستم های برقی و مالتی پلكس 206 صرف شده كه با توسعه آن در محصول رانا نیز از این سیستم بهره برداری می شود.

رانا خودرویی در كلاس B و C است و با توجه به ویژگی های فنی می تواند پایه ای برای تولید محصولات جدید در این كلاس باشد.

بر همین اساس ،تولید رانای هاچ بك و رانای لوكس و همچنین رانا با موتور سری EF و گیربكس اتوماتیك از جمله محصولاتی است كه به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

برهمین اساس عبدالله بابایی معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: عرضه خودروی رانای هاچ بک به بازار تا پایان امسال صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مراحل تولید انبوه رانا هاچ بک در حال انجام است و با تامین قطعات مورد نیاز تولید انبوه این محصول تا پایان سال تکمیل می شود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان کرد:‌ رانا هاچ بک با تجهیزات آپشن کامل‌تری از رانای فعلی تولید خواهد شد.

بابایی درباره قیمت عرضه این محصول، اظهار کرد: قیمت رانا هاچ بک براساس شرایط روز بازار تعیین می‌شود به گونه ای که نرخ این خودرو در حدود قیمت روز رانا معمولی به اضافه هزینه‌های آپشن آن خواهد بود.

وی در خصوص تیراژ تولید این محصول گفت: در حال حاضر میزان تیراژ مشخصی برای تولید در نظر گرفته نشده و با توجه به درخواست خرید و نیاز بازار در همان زمان مشخص خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: استاندارد آلایندگی رانا هاچ بک نیز یورو 4 بوده و قیمت آن با توجه به این موضوع تعیین خواهد شد.

لازم به ذکر است هم اکنون، محصول رانا در بازار آزاد با قیمت حدود 32 میلیون خرید و فروش می شود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017