تماس با مدیر
جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹


دیدار بهرام رادان و سحر دولتشاهی با مسئولان تایلند

دیدار بهرام رادان و سحر دولتشاهی با مسئولان تایلند

دیدار بهرام رادان و سحر دولتشاهی

یک سال پس از برنامه ویژه هنرمندان تایلندی در تهران به مناسبت شصتمین سالگرد آغاز روابط فرهنگی ایران و تایلند، نهاد گردشگری این کشور از چند چهره شناخته شده سینما و موسیقی ایران برای سفری چند روزه به شهر «چیانگ میای» دعوت کرد.

در این سفر چهره‌هایی چون بهرام رادان، آتیلا پسیانی، سحر دولت شاهی، رضا یزدانی و ستاره پسیانی حضور داشتند و چند روزی را در شهر چیانگ میای که یکی از قطب‌های گردشگری و مراکز فرهنگی این کشور واقع در مرز تایلند با میانمار است گذراندند. هنرمندان ایرانی در این سفر علاوه بر آشنایی با برخی از جذاب ترین آدام و رسوم کهن و اصیل تایلند، از نزدیک با محصولات بومی این شهر خاص که ید طولایی در تولید صنایع دستی سنتی کشور تایلند دارند نیز آشنا شدند.
بهرام رادان در دیدار با مسئولان تایلند

بهرام رادان در دیدار با مسئولان تایلند

 

هدف اصلی وزارت گردشگری تایلند از این میزبانی هر چه بیشتر به هم نزدیک شدن فرهنگ و کشف اشتراکات بومی و سنتی دو کشور عنوان شد. هنرمندان ایرانی هم در این سفر و در دیدار با آقای تنس پتسوان، معاون و مشاور وزیر گردشگری تایلند در امور خاورمیانه و اروپا، ضمن تشکر از مهمان‌نوازی و دعوت این نهاد و با خاطر نشان کردن قدمت روابط فرهنگی ۴۰۰ ساله کشور تایلند و ایران که به سده ۱۶ میلادی و سفر شیخ احمد قمی به آن کشور باز می‌گردد، از هنرمندان تایلند دعوت به عمل آوردند تا آن ها نیز با میزبانی هنرمندان ایرانی و سفر به ایران از جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری ایران بازدید کنند.
بازیگران و هنرمندان در دیدار با مسئولان تایلند

بازیگران و هنرمندان در دیدار با مسئولان تایلند

 

سال گذشته در شصتمین سالگرد آغاز روابط فرهنگی ایران و تایلند جمعی از هنرمندان موسیقی و عکاسی تایلند با برگزاری نمایشگاه عکس و کنسرت موسیقی در تالار وحدت نقاط مشترک فرهنگی دو کشور را به نمایش گذاشتند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019