فان پاتوق
پایگاه سرگرمی تفریحی علمی

خبرنامه روزانه فان پاتوق

خودمان از ایمیل های اسپم بیزاریم پس خیالتان راحت .

@

دوران طلايی خانم بازيگر سركش «عاطفه نوري»

توسط : مدیر سه شنبه, ۱۲ام دی ۱۳۹۱ ۲۰:۵۳:۱۳


دوران طلايی خانم بازيگر سركش «عاطفه نوري»

جام جم آنلاین: سريال «دوران سركشي» در پاييز 81 از شبكه تهران پخش شد. آن زمان اين سريال آنقدر براي شهروندان تهراني جذابيت داشت كه براي بسياري دنبال كردن ماجراهاي زندگي روناك، دختر نوجوان سريال تبديل به يك عادت شده بود.

سريال «دوران سركشي» اكنون از شبكه تماشا بازپخش مي‌شود. بازيگر اصلي اين سريال كسي نبود جز «عاطفه نوري».

او ليسانس فيلمنامه‌نويسي دارد و با بازي در سريال دوران سركشي توانست مورد توجه مردم و كارگردانان زيادي قرار بگيرد.

خودش در جايي گفته بود: «ورود من بر عرصه بازيگري با يك اتفاق همراه شد، در هنرستان سوره، تئاتر مي‌خواندم و فقط به نوشتن فكر مي‌كردم، دستيارهاي كمال تبريزي براي گرفتن تست به سوره آمدند، من و چند نفر از دوستانم فقط براي اين‌كه ببينم تست دادن چگونه است و چطوري انجام مي‌شود رفتيم جلو… اين طور شد كه من قبول شدم و در دوران سركشي بازي كردم».

دوران سركشي، درباره خانم دكتري بود كه رييس يكي از خانه‌هاي ريحانه (پناهگاه دختران و زنان بي‌سرپرست) بود. او درگير ماجراي دختر نوجوان مجهو‌ل‌الهويه‌اي مي‌شد كه از بيماري چند‌شخصيتي رنج مي‌برد.

نوري با بازي در اين سريال كه اتفاقا از نقش‌هاي سخت به حساب مي‌آمد براي دوره‌اي هر چند موقت تبديل به بازيگري توانا شد.

روناك دوران سركشي، عاصي بود و رفتارهاي عجيب و نا بهنجار داشت. همين رفتارهاي متناقض هم شخصيت او را غريب و هيجان انگيز مي‌كرد. اما او سختي كار را برخود خريد و اتفاقا بخوبي از پس آن بر آمد.

نوري با اين كه چهره‌اي بسيار معمولي داشت و تا حدي بدون جاذبه‌هاي متداول نقش‌هاي اول بود، اما بخوبي توانست به‌واسطه حسي بسيار قوي نقش روناك را براي بينندگان باورپذير كند.

نوري بعدها به واسطه داشتن همين توانايي و اجراي نقش‌هاي سركش و تند و تيز براي بازي در سريال «نرگس» و نسرين دعوت شد و در آنجا نيز بارقه‌هايي از استعداد شگرف خود را نشان داد.

اين بازيگر چند سال بعد نيز در سريال رستگاران بازي كرد و در آن نقش دختر خودخواه و سركشي را بازي كرد كه شباهت زيادي به نقش‌هاي ديگرش داشت.

اين موضوع باعث شد كه نوري با بازي در سه نقش يكسان در ابتداي ورود به حرفه بازيگري، كارنامه وزيني از خود به جا نگذارد. هر چند خودش در گفت‌وگويي عنوان كرده، منتظر پيشنهاد بازي در يك نقش طنز است تا توانايي‌هاي خود را بار ديگر به نمايش گذارد


دوران طلايی خانم بازيگر سركش «عاطفه نوري»


برجسپ ها : شما اینجا هستید :
صفحه اصلي » بازیگران و هنرمندان » اخبار فرهنگی » دوران طلايی خانم بازيگر سركش «عاطفه نوري»

پاسخ دهید

*


سئو


X بستن