تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹


دلیل مرگ و خودکشی بازیگر زن جوان هندی +عکس

دلیل مرگ و خودکشی بازیگر زن جوان هندی +عکس

هفته پیش بازیگر جوان و خوش آتیه جیا خان حلق اویز شده پیدا شد.پس از مرگ او تحقیقات پلیس اغاز شد.در این راستا از پسر یکی از بازیگران هند آدیتیا پانچولی که رابطه نزدیکی با جیا خان داشت بازجویی شد.

مادر جیا خان به پلیس گفت که دخترش هشت ماه پیش نیز قصد خودکشی داشت. به گزارش کافه سینما، او در ادامه افزود که جیا خان از اینکه نتوانسته بود در دو سال گذشته در فیلم خوبی نقش آفرینی کند افسرده بود و می خواست سینما را کنار بگذارد و به حرفه طراحی داخلی روی آورد.

چند هفته پیش از مرگ، او از جنوب هند و آزمون بازیگری بازگشته بود که رد شده بود.پلیس در تحقیقات کالبد شکافی اعلام کرد این بازیگر شور بخت پیش از مرگ تنها قرص های افسردگی مصرف کرده بود او رابطه تلخ و شیرینی هم با نامزد خود پسر آدیتیا پانچولی داشت.

جیا خان پیش از ورود به عرصه بازیگری مدتی در امریکا در مدرسه بازیگری لی استراسبرگ درس می خواند که به خاطر نقش آفرینی مقابل آمیتاب بچن در نیشابد تحصیلات خود را نیمه تمام گذاشت.

جالب آنکه منتقدان حضور این بازیگر تازه کار را نوید بخش استعداد جدیدی در سینمای هند دانستند. جیا خان دردوران کودکی هم تجربه مقابل دوربین داشت و نقش بچه گی مانیشا کویرالا را در «از اعماق دل»ساخته مانی رتنام ایفا کرده بود.

نام اصلی جیا نفیسه بود . او پس از اغاز بازیگری به دلیل علاقه ایی که به نقش جیا با بازی انجلینا جولی در فیلمی به همین نام داشت،نام خود را تغییر داد.مادر جیا خان در سال های 1980 بازیگر بود.پس از مرگ جیا خان آمیتاب بچن مقاله ایی در وبلاگ شخصی اش منتشر کرد و از جوانان خواست که بیشتر شکیبا باشند و در دوران بد زندگی با حرف زدن تلاش کنند خود جلوی این فجایع را بگیرند.

دیروز مراسم ترحیمی برای این بازیگر مسلمان برگزار شد که تنی چند از ستارگان سینمای هند در ان حضور داشتند از جمله عامر خان/امیر خان،دیپیکا پادوکن ،رادنهیر کاپور،سانجی خان،نغمه،پراتیک و….

دیپیکا پادوکن همبازی جیا خان در Housefull در مراسم ترحیم

عامر خان در حال نیایش

وبگردی
Copyright 2007 - 2019