تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸


دلایل نبودن اشکان خطیبی در تلویزیون

دلایل نبودن اشکان خطیبی در تلویزیون

چرا حضور اشکان خطیبی در تلویزیون کم است؟

اشکان خطیبی بیان کرد: کمبود بودجه بر کیفیت کار تاثیر می‌گذارد؛‌ ما همه از یک خانواده‌ایم و این کمبود بر اهالی این خانواده تاثیرگذار است.

او افزود: دوست دارم مشکل بودجه زودتر حل شود. در «تهران پلاک یک» نیز سرمایه‌گذار داشتیم به همین دلیل مشکل کمبود بودجه را خیلی احساس نکردیم؛‌ اگر به من بازی در فیلم یا سریالی پیشنهاد شود، راجع به آن برای بازی دو بار فکر می‌کنم.

خطیبی درباره‌ی ممنوعیت اجرای بازیگران نیز عنوان کرد که به هیچ قالبی اعتقاد ندارد و هر فردی اگر توانایی انجام کاری را دارد باید آن را انجام دهد و اگر توانایی ندارد سراغ آن کار نرود.

او ادامه داد: من توانایی اجرا را در خود دیدم پس انجامش دادم؛‌ بازخوردش هم از مردم گرفته شد و براساس آن متوجه شدم که اجرایم را درست انجام دادم.

این بازیگر درباره سریال «تهران پلاک یک» که از شبکه تهران به روی آنتن می‌رود، بیان کرد: این سریال پشت صحنه بسیار خوبی داشت و فکر می‌کنم این حس به جلوی دوربین هم منتقل شده است‌؛ این سریال یک فضای کارگاهی داشت و همه چیز با مشاوره و همکاری یکدیگر اتفاق افتاد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه تقریبا 80 درصد بازیگران کسانی بودند که یا بازی نکرده بودند و یا ناشناخته بودند، وارد این سریال شدم تا بتوانم در مقوله‌ی بازیگردانی به مهدی مظلومی کمک کنم.

خطیبی همچنین درباره‌ی توقف برنامه «گپ» که سال گذشته از شبکه آی‌فیلم به روی آنتن می‌رفت، گفت: قرار بود «گپ» 100 قسمت باشد، اما ابتدا تولید و سپس پخش آن متوقف شد که باید آن را از مدیران شبکه‌ آی فیلم پرسید.

اشکان خطیبی مراحل پایانی آماده‌سازی آلبوم ترافیک از گروه موسیقی ترافیک را برای عرضه به بازار طی می‌کند.

او از بازیگران سریال طنز «تهران پلاک یک» است که به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه‌کنندگی فرهاد فرج نظام در 30 قسمت 40 دقیقه‌ای از 14 بهمن به روی آنتن رفت.

سایر بازیگران این مجموعه عبارتند از: بروز ارجمند،‌ علیرضا خمسه،‌ مهتاج نجومی‌، مجید یاسر‌، امیرغفارمنش.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019