تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹


دلایل مجرد بودن مهین ترابی از زبان خودش+عکس

دلایل مجرد بودن مهین ترابی از زبان خودش+عکس

مهین 
‌ترابی ‌ازدلایل ‌تجردش ‌می‌گوید

 

فارس:  «منصور لشکری قوچانی» تهیه‌کننده برنامه در گفت‌و‌گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: لوکیشن این برنامه باشگاه انقلاب بود که در جاده تندرستی خانم مهین‌ترابی به همراه مجریان برنامه – رامبد جوان و سحر دولتشاهی – به گفت‌و‌گو درباره زندگی و بازیگری‌اش می‌پردازد. در این برنامه مهرانه مهین ترابی از محسنات ازدواج و تنهایی‌هایش می‌گوید و به دلایل ازدواج نکردنش اشاره می‌کند.

مهین 
‌ترابی ‌ازدلایل ‌تجردش ‌می‌گوید

وی در ادامه گفت: مهین‌ترابی در بخشی از برنامه به چگونگی حضورش در عرصه بازیگری و آشنایی‌اش با فرامرز صدیقی اشاره می‌کند. در بخشی دیگر از برنامه از خاطراتش در سریال «خانه سبز» و چگونگی پذیرش رامبد جوان به عنوان بازیگری که نقش پسرش را ایفا می‌کند و همین‌طور از خاطراتش از بازی در سریال و مرحوم خسرو شکیبایی می‌گوید.

وی در ادامه توضیح داد: در بخشی از صحبت‌هایش مهین ترابی به بازی در تئا‌تر اشاره می‌کند و علاقه‌اش را به حضور در تئا‌تر و شنیدن صدای خنده‌ها واحساس نفس‌های مخاطب بیان می‌کند.

تهیه‌کننده «گپ» در ادامه گفت: در این برنامه سعی شده از زندگی خصوصی خانم مهین ترابی، چگونگی ورودش به بازیگری، تنهایی‌ها و دوستی‌ها و عشق به خداوند صحبت شود.

برنامه «گپ» هر هفته پنج‌شنبه‌ها از شبکه آی فیلم پخش می‌شود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019