تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


دقیق‌ترین کپی‌برداری خودرویی +عکس

دقیق‌ترین کپی‌برداری خودرویی +عکس

تا به حال چند مورد دیده اید که علاقمندان به خودرو دست به کارهای عجیبی می زنند و خودروی قدیمی خود را به یک وسیله نقلیه جدید تبدیل می کنند. آن ها معمولا به دنبال آن هستند تا از ارزان ترین راه به آرزوهایشان برسند.

چندی پیش در ایتالیا یک کارمند برای آنکه به فراری محبوبش برسند تصمیم گرفت تا خودروی قدیمی اش را تغییر دهد. این مرد که نامی از آن برده نشده است پونتیاک قدیمی و فرسوده اش را تبدیل به یک فراری 355 کرده است.

او برای اینکار نزدیک به یک سال زمان صرف کرده و یکی از دقیق ترین کپی های تاریخ را ساخته است. در این خودرو همه امکانات به مانند خودروی اصلی است همچنین ظاهر آن نیز به قدری شباهت دارد که کارشناسان هم شاید در نگاه اول اصل بودن این خودرو را تشخیص ندهند.

این خودروی بی نقص اما برای او مشکل ساز هم شده است و حالا باید به جرم دزدی و تعویض پلاک به زندان برود. چندی پیش پلیس خودروی او را متوقف می کند سپس بعد از استعلام پلاک, متوجه می شوند پلاک متعلق به یک پونتیاک است در حالی خودرو یک فراری گران قیمت است.

این مرد پس از تلاش های متفاوت توانست ثابت کند که خودروی او در اصل یک پونتیاک است که به شکل فراری در آمده است اما این موارد باعث نشد او بتواند از زیر حبس چند روزه و جریمه نقدی فرار کند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017