تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۸


دستگیری ورزشکار معروف تیم هاکی به اتهام تجاوز جنسی

دستگیری ورزشکار معروف تیم هاکی به اتهام تجاوز جنسی

 دستگیری ورزشکار معروف

 

تجاوز ورزشکار معروف به یک زن جوان

 

پاتریک کین 26 ساله که عضو تیم هاکی بلک هاکس شیکاگو است در روز یکشنبه به اتهام تجاوز جنسی به یک خانم دستگیر شده است.

یک خانم ادعا کرده است در خانه پاتریک کین(Patrick Kane) واقع در خیابان بوفالا نیویورک توسط او مورد تعرض قرار گرفته و در این باره به پلیس شکایت کرده است. قربانی در گزارش خود به پلیس ادعا کرد: پس از دعوت شدن توسط ‘کین’ به منظور برگزاری یک مهمانی شبانه به همراه یکی از دوستانش به خانه گران قیمت وی رفته است.

این زن مدعی شده است: پس از اتمام مهمانی توسط این ورزشکار مورد حمله وحشیانه و تعرض قرار گرفته است. پلیس در ادامه افزود: قربانی که گفته می شود در ساعت 4 صبح مورد تعرض قرار گرفته، یک جراحت خراشیدگی به روی پایش و همچنین اثر یک گاز گرفتگی به روی شانه اش مشخص شده است. قربانی پس از رهایی از دست متجاوز به همراه دوست خود به اداره پلیس رفتند و شکایت خود را بیان کردند.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این قربانی با ‘کین’ در هفته گذشته در یک کافی شاپ آشنا شدند و صاحب کافی شاپ ‘مارک کروک’ در گزارش خود به پلیس گفت که یک خانم در تمام طول شب با آقای ‘کین’ بود ولی مطمئن نیستم که این همان قربانی باشد.

گفتنی است که ‘کین’ در مسابقات المپیک سال های 2010 و 2014 عضو تیم  هاکی بوده و در تابستان گذشته قرار داد 8 ساله با تیم بلک هاکس(Chicago Blackhawks) به ارزش 84 ملیون دلار بسته است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019