تماس با مدیر
دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹


دستگیری عاملان انتشار پیامک بخشیده شدن خلافی خودروها+عکس

دستگیری عاملان انتشار پیامک بخشیده شدن خلافی خودروها+عکس

سرهنگ “اسماعیلی” در این باره اظهار داشت :پس از ارسال پیامکی شایعه برانگیز برای تعداد زیادی از هموطنان مبنی بر “بخشش خلافی ها” ، پلیس فتا اقدامات خود را برای شناسایی عوامل آن آغاز کرد.

سرهنگ اسماعیلی افزود: پیامکی که در بهمن ماه امسال با متن ” اگر ماشینتان خلافی دارد شماره سریالی که روی کارت مشخصات ماشین به صورت عمودی نوشته شده را به شماره اعلامی ارسال تا خلافی شما به مناسبت ۲۲ بهمن بخشیده شود” برای هموطنان ارسال شده بود كه باعث تشویش اذهان عمومی شد .
رییس پلیس فتا کرمان ادامه داد: در اين راستا با استفاده از پیگیری های كارآگاهان متخصص اين پليس ،سرانجام ۳ متهم مربوط به این پرونده شناسایی و طی عملیاتی ضربتي دستگیر شدند.
وی افزود: متهمان با اعتراف صریح به بزه انتسابی خود اعلام کردند در سطح شهر شایعه شده بود که چنین طرحی از سوی پلیس راهور انجام می شود و به جهت اطلاع رسانی به دوستان اقدام به ارسال این پیامک کردیم و فکر نمی کردیم که از سوی پلیس دستگیر شویم.
این مقام انتظامی با اشاره به اينكه كارشناسان پليس فتا ظرف مدت ۱۲ ساعت كار تحقيقاتي و فني متهمان اين پرونده را شناسايي و دستگير كردند، گفت: پرونده نامبردگان برای سير مراحل قانوني تحویل مراجع قضایی شد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019