تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹


دستگیری خانوم بازیگر برای بوسیدن شوهرش در خیابان+عکس

دستگیری خانوم بازیگر برای بوسیدن شوهرش در خیابان+عکس

دستگیری خانوم بازیگر

 

پلیس لوس آنجلس زن و شوهری را به خاطر بوسیدن یکدیگر در خیابان دستگیر نمود.خانم هنرمند افریقایی-امریکایی هنگامی که داشت شوهر سفید پوستش را در خیابان با رعایت کامل اصول اجتماعی می بوسید توسط پلیس دستبند زده شد.

خانم هنرپیشه با نژاد افریقایی-امریکایی در حالی که لباس به تن داشت و رعایت اصول اخلاقی را نموده بود در حال بوسیدن شوهر سفیدپوستش برایان جیمز لوکاس بود که با برخورد نامناسب پلیس لوس انجلس مواجه شدند.

بوسه خانم بازیگر با همسرش در خیابان جنجالی شد

پلیس از انها کارت شناسایی درخواست نمود.اما هنگامی که خانم امتناع نمود پلیس جفت انها را به خاطر فاحشه گری دستبند زد و عقب ماشین پلیس سوار نمود.پس از اینکه نیروهای پلیس مدارک شناسایی را داخل ماشین برسی نمودند پس از مدتی انها را رها نمودند.خانم وات در فیلم “دجانگو آزاد”در نقش کوکو بازی نموده است.

 خانم با قرار دادن تصویر گریان خود در صفحه فیسبوکش می نویسد”امروز پس از اینکه نتوانستند مرا قانع نمایند که در خیابان مرتکب خلافی شده ام به من دستبند زدند.من کار خطایی مرتکب نشدم.من واقعا از اقدام پلیس متاسفم!من اینقدر ناراحت شدم که نتوانستم خودم را کنترل نمایم و به گریه افتادم!در کشوری داشتم اشک می ریختم که خودش را مهد ازادی می داند.اما واقعیت چیز دیگری است.مردم را از حقوق اولیه خود محروم و بازداشت می نمایند.تا کنون هیچ یک از مقامات پلیس لوس انجلس در این خصوص اظهار نظری ننموده است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019