تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹


دستگاه تصفیه آب خانگی چی بخریم

دستگاه تصفیه آب خانگی چی بخریم

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی روزانه با افزایش آلودگی های زیست محیطی و کثیف شدن آب های زیر زمینی افزایش پیدا میکند . در حال حاضر نیز نیترات و نیتریت موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهری سرشار و بیش از حد نرمال و استاندارد سلامت بدن انسان است . با این حال خوشبختانه خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میتواند گزینه مناسبی در جهت تصفیه و کاهش میزان املاح مضر موجود در آب آشامیدنی و رسیدن سختی آب به نرمال سلامت بدن انسان باشد . از انواع آلودگی های موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهری میتوان به املاح درشتی همچون شن و ماسه و گل و لای که همان املاح بزرگ تر از ۵ میکرون هستند و باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان میشوند اشاره نمود .

کلر و کلرامین از دیگر املاح مضر موجود در آب شهری هستند که برای پاکیزگی آب باید به آن کلر زنی کرد . اما مسئله اصلی اینجاست که بعد از کلر زنی باید کلر موجود در آب آشامیدنی از آن به طور کامل حذف گردد در غیر این صورت موجب بروز ریزش مو و چروک شدن پوست انسان میشود . آلومینیوم دیگر املاح مضری است که با وجود آن ممکن است انسان به آلزایمر زودرس دچار شود و حذف آن از آب آشامیدنی ضروری است . دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم و انواع دیگر املاح مضر ، تنها باید از سیستم اسمز معکوس که جدیدترین تصفیه اب خانگی موجود در دنیا میباشد استفاده کند تا بتواند به خوبی سختی آب را کاهش دهد

 

دستگاه تصفیه آب خانگی چه کاری انجام میدهد

بسیاری از املاح مضر موجود در آب آشامیدنی با چشم دیده نمیشوند و حل شده در آب میباشند . این املاح مضر میتوانند همچون نیترات سرطان زا باشند و باید به کمترین سطح خود در آب آشامیدنی برسند . قطعا انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در مرکز فروش تصفیه آب تهران ایران نمیتوانند کاملا آب آشامیدنی را تصفیه و برای بدن انسان استاندارد سازی کنند . برای مثال یک دستگاه تصفیه آب بدون پمپ و مخزن با سیستم الترافیلتراسیون توانایی حذف املاح درشت آب آشامیدنی را داشته و در حذف املاح ریز مضر مثل نیترات ناتوان عمل خواهد کرد . این یعنی سختی آب آشامیدنی در این تصفیه کننده آب خانگی کاهش پیدا نمیکند .

طبیعتا هر کسی برای منزل خود به دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار خواهد بود . یک دستگاه تصفیه آب حرفه ای با سیستم اسمز معکوس ro reverse osmosis system آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تصفیه خواهد نمود . در بازار انواع دستگاه تصفیه آب آمریکایی ، آلمانی ، ژاپنی ، هندی ، چینی ، ایرانی و آب تصفیه کن تایوانی عرضه میشوند که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است چون مهد تولیدات انواع تصفیه کننده خانگی صنعتی و نیمه صنعتی کشور تایوان بوده و این کشور صادر کننده بهترین برندها و مدل های آب شیرین کن به سراسر جهان میباشد . یک سیستم اسمز معکوس تایوانی تا مرحله چهارم که قلب اصلی تصفیه اب محسوب میشود کاملا سختی آب آشامیدنی را کاهش داده و تا زیر ۱۰۰ppm  میبرد و سپس املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آن اضافه مینماید . پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با عملکرد تصفیه خانه شهری و این که دستگاه تصفیه آب خانگی چیست به مقاله https://www.tasfiyeasa.com/?p=1531 از شرکت تصفیه آسا مراجعه نمایید .

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی کدام است

کیفیت قطعات و فیلترهای تصفیه آب خانگی حرف اول را در افزایش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده خواهد زد . آب آشامیدنی مورد نیاز بدن در طول روز بین ۶ الی ۸ لیوان بوده که این میزان با توجه به هوای گرم و سرد میتواند کاهش یا افزایش داشته باشد . قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و یا قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck در میان برندهای معتبر تصفیه آب بسیار به صرفه و اقتصادی بوده و از آنجایی که نمایندگی سافت واتر و نمایندگی تصفیه آب سی سی کا تایوان در ایران ، شرکت تصفیه آسا میباشد تنوع مدل در این چند برند و در آپشن های دستگاه تصفیه اب بسیار زیاد خواهد بود به طوری که دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای ، هفت مرحله ای قلیایی یونیزه و هشت مرحله ای اکسیژن ساز یا یو وی دار از انواع محصولات شرکت تصفیه آسا میباشد . پیشنهاد میکنیم با مراجعه به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/?p=579 از مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی اطلاعات بیشتری کسب نموده و برای راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی نیز میتوانید با شماره ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا بهترین گزینه ها را در کنار خدمات نصب و ارسال رایگان به شما عزیزان معرفی نمایند .

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت تصفیه آسا ، مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران کرج و سراسر ایران بوده و مارک های معروف تصفیه اب را به بازار تصفیه آب ایران با بهترین قیمت عرضه مینماید . از خدمات این شرکت میتوان به فروش اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی و همچنین خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در شرق غرب شمال جنوب تهران اشاره نمود . علاوه بر فروش فیلتر آب خانگی شما عزیزان میتوانید با مشاوره از کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا ، بهترین تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت تصفیه آب را در کنار تضمین کیفیت و گارانتی بدون قید و شرط قطعات خریداری کرده و آب آشامیدنی سالم و پاکیزه بنوشید . برای دریافت مشاوره خرید تصفیه آب با شماره های ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ و ۰۲۱۷۷۴۱۴۳۰۶ تماس حاصل نموده و یا به آدرس اینترنتی شرکت تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com مراجعه نمایید .

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019