تماس با مدیر
شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹


درگیری در کنسرت بنیامین

درگیری در کنسرت بنیامین

یکی از معدود اجراهای کاملا منظم و سر وقت جشنواره امسال را بنیامین بهادری شب گذشته و در سالن همایش های برج میلاد بروی صحنه برد.

به گزارش  پانا، این خواننده در روزی که تعدادی از اعضای گروه آریان را هم در سالن برگزاری برنامه خود به عنوان مهمان می‌دید، 19 قطعه ار قطعات آلبوم‌های خود را به اجرا در آورد که مثل همیشه «دنیا دیگه مثل تو نداره» بیشتر از بقیه قطعات مورد توجه قرار گرفت.

این خواننده در اواسط اجرا از تحویل آلبوم جدیدش به محسن رجب پور خبر داد و اینکه در صورت آماده شدن آلبوم تا آخر امسال، آنرا در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد کرد.

اما در حین برگزاری این کنسرت و در اتاق بک استیج درگیری دور از شانی بین «رستنده» مدیر تشریفات برج میلاد و یکی از عوامل برگزار کننده برنامه رخ داد که تا دقایقی طولانی ادامه داشت. ظاهرا مدیر تشریفات برج میلاد از ورود خانواده برخی اعضای گروه به اتاق بک استیج جلوگیری کرده بود که با اعتراض برگزار کنندگان برنامه کار به برخورد فیزیکی نیز کشیده شد که در نهایت با وساطت منوچهر حسنی ماجرا ختم به خیر شد.

یادآور می‌شود در طول برگزاری جشنواره موسیقی فجر، مدیر تشریفات برج میلاد بارها با دخالت‌های بی‌جا مزاحمت‌های فراوانی را برای خبرنگاران و اهالی رسانه ایجاد کرده بود که دلیل آن بر همگان پوشیده بود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019