تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸


دردسرهای مرد شبيه قذافي در ليبي+عکس

دردسرهای مرد شبيه قذافي در ليبي+عکس

حضور يک فرد ليبيايي با چهره بسيار شبيه به معمر القذافي ديکتاتور معدوم ليبي در اردن توجه بسياري از مردم و اصحاب رسانه در اين کشور را به خود معطوف کرده است.

به گزارش مشرق،”ضو الحقيق” نام يک فرد ليبيايي است که 52 سال سن دارد، پيشتر پايگاه هاي خبري داخلي ليبي اخباري را در مورد او منتشر کرده بودند، او اخيراً در ميان هزاران نفر از ليبيايي هايي که بعد از انقلاب به اردن آمده اند، وارد اين کشور شده، وي مي گويد که از تشابه ظاهري به “معمرالقذافي” خوشحال نيست. او مي گويد که در جريان انقلاب مردمي در ليبي و بعد از آن در خيابان هاي اين شهر با نقاب تردد مي کرده، چرا که مي ترسيده به دست هواداران انقلابي اين کشور به اشتباه به جاي قذافي کشته شود.

الحقيق انقلاب ليبي را انقلابي موفق مي داند و مي گويد که اين انقلاب براي مردم آزادي و کرامت به ارمغان آورده است. او با افتخار و ناراحتي از يکي از فرزندان خود صحبت مي کند که درزمان انقلاب براي سرنگوني قذافي کشته شده و ديگرفرزندش نيز در اين مبارزات زخمي شده است. وي با اين حال از نحوه قتل قذافي انتقاد کرده و گفت که وي بايد زنده مي ماند تا برخي از اسرار و زواياي زمان حاکميتش براي مردم مشخص مي شد. الحقيق به علت همين قيافه ظاهري پيشنهادات زيادي را براي کار در رستوران ها و اماکن تجاري اردن دريافت کرده، اما آنها را رد کرده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019