تماس با مدیر
دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹


درباره قیمت مرغ

درباره قیمت مرغ

قیمت مرغ

درباره قیمت مرغ

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های صنعت مرغداران ایران گفت: کاهش قیمت مرغ منوط به حمایت مسئولان خواهد بود، زیرا اکنون قیمت تمام شده آن ۶۵۰۰ است.

به گزارش فارس حمید فاضلی  با اشاره به بلاتکلیفی قیمت مرغ و همچنین افزایش هزینه‌های تولید، اظهار داشت: امیدواریم با تدابیر مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت قیمت مرغ به 5 هزار تومان کاهش یابد، اما واقعیت این است که با افزایش هزینه‌های فعلی در شرایط کنونی این امکان وجود ندارد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های صنعت مرغداران ایران با اشاره به اینکه با افزایش هزینه‌ها کاری از دست تولیدکننده برنمی‌آید، تصریح کرد: قیمت تمام شده مرغ اکنون بیش از قیمت تعیین شده از سوی مسئولان وزارت صنعت، معدت و تجارت است.

این فعال تعاونی‌ها گفت: مسئولان نباید برای کاهش فشار و افزایش هزینه‌ها به مردم آن را به تولیدکننده تحمیل کنند.

به گفته فاضلی 65 درصد نیاز تولید یک مرغ، ذرت است و 30 درصد آن نیز کنجاله سویا بوده که قیمت آنها در بازار دو برابر شده و نیز قیمت جوجه یکروزه را باید به آن افزود که در مجموع افزایش هزینه‌ها را با قیمت‌های کنونی به همراه دارد.

وی افزود: اکنون قیمت مرغ بین 6500 تا 7 هزار تومان تمام می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های صنعت مرغداران ایران در خصوص جلسات با مسئولان برای قیمت‌گذاری گفت: مسئولان باید از حمایت‌های جدی برای حل مشکلات تولید دریغ نکنند و دستوری نمی‌توان قیمت‌ها را پائین نگه داشت.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019