تماس با مدیر
سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷


دختر زیبایی که ناگهان به مدت طولانی به خواب می رود+عکس

دختر زیبایی که ناگهان به مدت طولانی به خواب می رود+عکس

این دختر 15 ساله ” استیسی کامرفورد” نام دارد که از نوعی بیماری خاص رنج میبرد. وی به صورت دوره ای به خواب عمیق فرو میرود و اکثرا در حال چرت زدن است در آخرین دوره ای که وی به خواب عمیق رفت مدت 2 ماه در خواب بوده است. او یکی از 1000 نفری است که در سراسر دنیا به این بیماری عجیب دچار هستند

 

مادر 53 ساله وی میگوید:شروع دوره ها هیچ علامت خاصی ندارد . گاهی وی در حال راه رفتن ناگهان کف خانه می افتد و خوابش میبرد . این اتفاق به قدری سریع رخ میدهد که او حتی فرصت نمیکند خود را به جای مناسبی برساند.

 

او در شرایط خواب عمیق از رختخواب خارج شده و به دستشویی میرود و گاهی غذا میخورد و آب می نوشد اما همه این حرکات را در حالی که خواب است انجام میدهد .زمانیکه از خواب برمی خیزد فکر میکند یک روز در خواب بوده و از اتفاقات افتاده کاملا بی اطلاع است و همه چیز را فراموش کرده است و چیزی به خاطر نمی آورد.
نکته جالب اینکه وی در دوره های خواب عمیق صدایش تغییر میکند و مانند یک کودک حرف میزند و رفتار میکند . او مدت یک سال است به این بیماری مبتلا شده است و هنوز درمانی برای این بیماری یافت نشده است. او به دلیل این بیماری مجبور شده است مدرسه را رها کند که این مسئله به شدت وی را ناراحت کرده است.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017