تماس با مدیر
دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹


دختر جوان در دام شرورهای باغ وحشت+عکس

دختر جوان در دام شرورهای باغ وحشت+عکس

اوایل بهمن امسال دختر جوانی با حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در شهرری علیه چهار مرد جوان به اتهام آدم‌ربایی و سرقت اموالش شكایت كرد.

شاكی گفت: در یكی از بوستان‌های شهر با جوانی آشنا و دوست شدم. در ادامه به یكدیگر علاقه‌مند شدیم و مرد جوان درصدد ازدواج با من بود تا این كه روز حادثه از من خواست برای دیدن خانواده‌اش به باغ خانوادگی‌شان در حومه شهر برویم. ابتدا خواسته‌اش را نپذیرفتم تا سرانجام در پی اصرارهایش، با او همراه شدم.
شاكی اضافه كرد: او مرا به باغی در امین‌آباد برد، اما هر چه منتظر ماندیم از خانواده‌اش خبری نشد. ترسیدم و خواستم آن محل را ترك كنم كه او مانع خروجم شد. در این هنگام سه مرد كه از دوستان مرد جوان بودند، وارد باغ شده و به او پیوستند.
ناكامی متهمان در آزار و اذیت دختر جوان
وی یادآور شد: آنها با تهدید چاقو پول، گوشی تلفن همراه و طلاهایم را كه پنج میلیون تومان ارزش داشت، سرقت كردند. این چهار جوان قصد داشتند مرا با انتقال به اتاقك باغ، مورد آزار و اذیت قرار دهند كه با داد و فریادهایم چند مرد كشاورز كه در آن نزدیكی مزرعه داشتند، متوجه ماجرا شده و با آمدن مقابل در باغ، می‌خواستند وارد آنجا شوند كه مردان شرور از ترسشان مرا از در پشتی باغ خارج كردند.
شاكی گفت: دو نفر از متهمان فرار كردند و مرد فریبكار و همدست دیگرش مرا كتك زده و با موتورسیكلت به یكی از محله‌های جنوبی شهر منتقل و همان‌جا رهایم كردند و متواری شدند.
ردپای چهار شرور در دزدی دیگر
كارآگاهان پلیس با اطلاعات به دست آمده از شاكی و چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان فراری، جستجو برای یافتن آنها را آغاز كردند تا این كه دختر جوان دیگری با حضور در مركز پلیس، شكایت مشابهی ارائه و برای دستگیری چهار سارق شرور درخواست كمك كرد.
در تحقیق از او معلوم شد وی نیز مانند شاكی دیگر در پی دوستی خیابانی در دام اعضای یك باند گرفتار شده و پول و طلاهایش را از دست داده و از سوی متهمان شرور تهدید به مرگ شده است.
در ادامه مشخص شد تصاویر رایانه‌ای به دست آمده از متهمان فراری، با همان چهار مردی كه پلیس در تعقیبشان است، مطابقت دارد.
با اطلاعات به دست آمده، جستجوی گسترده پلیس برای دستگیری اعضای این باند ادامه یافت تا این‌كه چند روز پیش ماموران موفق شدند مخفیگاه متهمان را در جنوب شهرری شناسایی و در عملیات جداگانه هر چهار نفرشان را دستگیر كنند.
اعتراف متهمان
سرهنگ رستمی، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در شهرری در این باره گفت: با انتقال متهمان به مركز پلیس و تحقیق از آنها معلوم شد یكی از مهره‌های كلیدی باند به نام امیرحسین بیست‌ویك ساله با خودروی پراید یكی از همدستان باند در محله‌های شهرری دختران جوان را شناسایی و به عنوان مسافر سوار خودرو می‌كرده یا در بوستان‌های شهر با آنها ارتباط دوستی برقرار و در دام خود گرفتار می‌كرده است.
وی افزود: این متهم با ابراز علاقه به دختران جوان، آنها را فریب می‌داده و با انتقال به باغی در امین‌آباد، همراه همدستانش، آنها را با چاقو تهدید و پس از كتك زدن، پول، طلا و گوشی تلفن همراهشان را سرقت و در محله دیگری رهایشان می‌كردند. در جریان یكی از دزدی‌ها نیز قصد آزار و اذیت دختری را داشتند كه با هوشیاری بموقع همسایه‌ها، دختر نجات یافته بود.
بنابر این گزارش، متهمان با قرار قانونی بازداشت شدند. تحقیقات تكمیلی برای رازگشایی از دیگر جرایم متهمان و كشف اموال به سرقت رفته از شاكیان ادامه دارد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019