تماس با مدیر
چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹


دختر امیر قلعه نویی درمورد پدرش می گوید! + عکس

دختر امیر قلعه نویی درمورد پدرش می گوید! + عکس

مژده لواسانی مجری برنامه «عصر خانواده» شبکه دوم تلویزیون که علاقه ای دیرینه به رنگ آبی و تیم استقلال دارد در یک اقدام جالب توجه در برابر دختر سرمربی تیم محبوبش قرار گرفته و با او به گپ و گفت پرداخته است.
لواسانی در این گفتگو که با همکاری مجله «همشهری جوان» انجام شده پرسشهایی را درباره ارتباط امیر قلعه نویی با اعضای خانواده اش و به خصوص دخترش خاتون مطرح کرده است و از جمله درباره نظرات قلعه نویی پیرامون پوشش ظاهری دخترش پرسیده است. خاتون قلعه نویی در این باره می گوید:«در 99 درصد موارد به عقیده پدرم احترام می گذارم. مثلا روی پوشیدن یک مانتو بابا می گوید خاتون این مانتو را عوض کن، مناسب نیست. من هم احترام می گذارم. بابا به خاطر شهرتی که دارد زیر ذره بین است. مخصوصا وقتی که خانوادگی بیرون می رویم من احترام می گذارم.»

 دختر امیر قلعه نویی, خاتون قلعه نوعی,تیم استقلال

مژده لواسانی مجری نکته سنج تلویزیون در بخشی از گفتگویش هم درباره حساسیت ژنرال آبی ها درباره وضعیت درسی دو فرزندش خاتون و محمدهوتن پرسیده است. خاتون در این باره هم می گوید:«بابا خیلی روی درس خواندن ما حساس است. البته هوتن برادرم که خیلی وقت است راهش را جدا کرده و تمرکزش را گذاشته روی فوتبال…ولی وای به حال من. بابا خیلی بحث تحصیلی مرا دنبال می کند. معمولا روزهای اول هر ترم می پرسد که چه روزهایی کلاس دارم. مثلا یک روزهایی شده که نمیخواهم بروم دانشگاه بابا صبح می خواهد از خانه بیرون برود سوال می کند تو که دوشنبه صبح کلاس داشتی پس چرا نمیری؟!»

وبگردی
Copyright 2007 - 2019