تماس با مدیر
جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹


دختری که برای زیارت"لباس پسرانه"پوشید + عکس

دختری که برای زیارت"لباس پسرانه"پوشید + عکس

دختری که برای زیارت

به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از شهر مدینه منوره در عربستان سعودی حاکی از آن است که نیروهای امر به معروف و نهی از منکر مستقر در مسجد النبی (ص)، دو روز پیش دختر را شناسایی و بازداشت کردند که لباس های پسرانه پوشیده بود و در حال نزدیک شدن به قبر رسول الله (ص) بود.

در همین راستا سرهنگ “فهد غانم” پس از اعلام این خبر، افزود: این دختر پسرنما پس از بازداشت به مرکز نیروهای امنیتی حرم انتقال داده شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: او در بازجویی مدعی شد که آرزوی داشته از نزدیک قبر پیامبر اکرم (ص) را ببیند و آن را زیارت کند اما به دلیل ممنوعیت این کار برای زنان تصمیم گرفت که با پوششی پسرانه خود را به محل مورد نظر برساند.

سرهنگ غانم همچنین گفت: به رغم اعترافات این دختر نوجوان، اما نه ما به عنوان نیروهای امنیتی حرم و نه نیروهای امر به معروف و نهی از منکر قانع شدیم لذا پرونده وی برای بررسی بیشتر و در صورت نیاز محاکمه شدن، به دادگاه مدینه انتقال داده شد.

قابل ذکر است پیش از این بارها و بارها رسانه ها و مطبوعات مختلف عربستان سعودی از بازداشت دختران پسرنما که با هدف رانندگی لباس های پسرانه بر تن کرده بودند، خبر داده بودند. ممنوعیت چنین اقداماتی مانند رانندگی و یا زیارت قبر پیامبر (ص) برای دختران و زنان عربستانی موجب شده که گاهی برخی از آنان با هدف انجام چنین کاری و یا با تکیه بر احساسات ماجراجویانه خود، ظاهری پسرنما به خود بگیرند.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019