تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰


دختری که با قاتل خواهر 2 قلویش ازدواج کرد+عکس

دختری که با قاتل خواهر 2 قلویش ازدواج کرد+عکس

یک زن آرژانتینی با قبول ازدواج با قاتل خواهر دوقلویش موجب خشم خانواده اش شد. ادیت کاساس 22 ساله قرار است در نزدیکی زندان با قاتل خواهرش ویکتور سینگالانی ادواج کند . ویکتور متهم به قتل مدلی به نام جوانا کاساس و محکوم به 13 سال حبس است. جوانا درست چند روز قبل از تولد 20 سالگی اش در آگوست 2010 در ایالتی در 1200 مایلی بوینس آیرس به ضرب گلوله کشته شد. سینگالانی ، در ماه ژوئن متهم به قتل جوانا شناخته شد. خانواده ادیت اکنون او را متهم به خیانت وحشتناک به خانواده می دانند.

این ازدواج جنجالی در شهر زادگاه ادیت در برابر تنها دو دوست که به عنوان شاهد حاضر می شوند برگزار می شود. اگرچه چندین افسر مسلح پلیس نیز برای اسکورت سینگالانی از زندان شهر حاضر می شوند. مادر دوقلوها به نام مارسلینا ادعا دارد که دخترش ادیت از مشکلات روانی رنج می برد و می ترسد که سینگالانی او را نیز بکشد.ادیت که 5 سال است با سینگالانی دوست است اصرار دارد که شوهر آینده اش قربانی نادرستی عدالت شده و اتهام وارد شده به وی درست نیست. او می گوید:ویکتور فرد خشنی نیست و من دیوانه نیستم.

دوست پسر جوانا نیز در سال بعد برای همین موضوع به دادگاه فرا خوانده خواهد شد. مارکوس دیاز درست ساعاتی قبل از کشته شدن جوانا با وی در یک جشن بوده است و وکیل مدافع سینگالانی اصرار دارد که ته سیگارهای یافته شده نزدیک جسد جوانا متعلق به دیاز بوده و همه شاهدان او را متهم به قتل می دانند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019